Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Ben bu seriden koptum. Mehter takımı gibi 2 iler i1 geri yapa yapa bitti her şey. Ne çiziyor neden çiziyor bu arc ne nereye bağlanacak... Blast küp gösteriyordu flash'a döndük sonrası yok bende.

Bu armut yüzünden orjinal karikatür gibi olan seride duraksadı,kaç ay (yıl?) oldu ,yeni bir bölüm gelmedi.Bir sürü şeyide değiştirip yeni şeyler eklediler.

Şeki şukul çizicem diye ırızına geçti serinin adam.Çiz bölümü geç yenisine,niye geri dönüp aynı bölümü bir panel farkıyla tekrar çiziyorsun.Seriden soğuttu denyo.

Ben de bahsettiğiniz sebeplerden dolayı garou vs sinden sonra saldım seriyi. Ne ne oldu hatırlamıyorum bile . Yorumlarınıza göre kaldığım yerden devam edecektim , 2 ileri 1 geri yaptığı için. Ama hala bu durum devam ediyor gibi gözüküyor. Helal olsun murata.

Bu yeniden çizim olaylarını hikayenin yaratıcı ile birlikte karar vererek alıyor çizer.

Biz burada kaçak olarak okuyup "yaz çiz işte" diyoruz ama birileri bunlara para veriyor arkadaşlar, yazar ve çizer de dolayısı ile basılmadan vs. hikayelerini son hali ile sergilemek istiyorlar.

Size göre aynı bölümler ama fiziki okuyucu açısından hikayeyi okurken farklılıklar söz konusu oluyor elbette örnek vermek gerekirse Empty Void'in ilk tanıtımı ile yeniden tanıtımı arasında kocaman bir fark var.

Reddit'te falan bu yeniden çizimlerden de aşırı nefret eden kimse yok açıkçası, bizim millete özgü müdür nedir bilmiyorum, bir türlü memnun olamıyoruz :)

Yine aynı şekilde mangaka ara verdiği zaman da çok fazla "ya yine mi" tarzında yorumlar yapmaktan da hiç çekinmiyoruz, elin oğlu mangaka yeter ki sağlıklı olsun işini düzgün yapsın istiyor.

Berserk'in mangaka'sının ölümü olsun, HXH'nin yazarının rahatsızlığı nedeniyle sonu gelmeyen veya devam edemeyen serilerdense gerçekten zevk aldığımız serilerin öyle veya böyle devam etmesini isterim açıkçası.

Bu yeniden çizim olaylarını hikayenin yaratıcı ile birlikte karar vererek alıyor çizer.

Biz burada kaçak olarak okuyup "yaz çiz işte" diyoruz ama birileri bunlara para veriyor arkadaşlar, yazar ve çizer de dolayısı ile basılmadan vs. hikayelerini son hali ile sergilemek istiyorlar.

Size göre aynı bölümler ama fiziki okuyucu açısından hikayeyi okurken farklılıklar söz konusu oluyor elbette örnek vermek gerekirse Empty Void'in ilk tanıtımı ile yeniden tanıtımı arasında kocaman bir fark var.

Reddit'te falan bu yeniden çizimlerden de aşırı nefret eden kimse yok açıkçası, bizim millete özgü müdür nedir bilmiyorum, bir türlü memnun olamıyoruz :)

Yine aynı şekilde mangaka ara verdiği zaman da çok fazla "ya yine mi" tarzında yorumlar yapmaktan da hiç çekinmiyoruz, elin oğlu mangaka yeter ki sağlıklı olsun işini düzgün yapsın istiyor.

Berserk'in mangaka'sının ölümü olsun, HXH'nin yazarının rahatsızlığı nedeniyle sonu gelmeyen veya devam edemeyen serilerdense gerçekten zevk aldığımız serilerin öyle veya böyle devam etmesini isterim açıkçası.
Yeniden çizimlere yeni bölümmüş gibi bakıyorum. Kurgu değişiyor.
yeniden çizim olmasaydı Saitama Garou şurada bitmişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık