Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Uzun zaman sonra 2-3 sayfa ile geçmiyor bu özlem.Şu yoğunluğunu bi atlatsında doya doya okuyalım ve izleyelim.Animesini tekrar baştan izleyeceğim.

Bu evrende güç evrim geçirerek kazanılıyor diye düşünüyordum ama, ilahi varlıklar güç dağıtıyor gibi.

Saitama günde 100 şınav çekerken, Tank Top Tiger binlerce şınav çekiyordu.

Demek ki çalışmakla bir alakası yok. İlahi dokunuş oluyor.

Bu evrende güç evrim geçirerek kazanılıyor diye düşünüyordum ama, ilahi varlıklar güç dağıtıyor gibi.

Asıl olay şınav değilde azimli olmak önemli.Saitama orda devamlı aynı şekilde her gün yaptığını belirtti.Olay şınavın sayısı falan değil.Saitama bir şekilde o duvarı kırdı.

Asıl olay şınav değilde azimli olmak önemli.Saitama orda devamlı aynı şekilde her gün yaptığını belirtti.Olay şınavın sayısı falan değil.Saitama bir şekilde o duvarı kırdı.
Hayır olay o değil, garouda da gördüğümüz üzere, ölümün kıyısına gelip gelip, pes etmeden sınırını geçmekle alakalı. Sınır geçtikçe daha da güçleniyorsun.
Saitama esliden o kadar güçlülerle savaşmış ki,şimdiki canavarlar çok kolay geliyor. ama en başta yengeç adamla başlamıştı, kravatıyla zar zor yenmişti.

Saitama o kadar tembel ki başkalarının ölümün kıyısına gelip de yaşadığı zorlanmayı bir şınav çekerken yaşıyor ve her seferinde o evrimi geçiriyor. Reis'i bu yüzden seviyoruz.

Saitama o kadar tembel ki başkalarının ölümün kıyısına gelip de yaşadığı zorlanmayı bir şınav çekerken yaşıyor ve her seferinde o evrimi geçiriyor. Reis'i bu yüzden seviyoruz.

Evsiz elemanın kazandığı muazzam güç tamamen beleş güç mesela. Sürekli yengeç yiyip yengece dönüşen eleman da vardı. Bilemiyorum, iki farklı güç kazanma da olabilir.

Saitama kolu kırılsa da şınava devam ediyormuşta diyorlarda ispat edemem.

Web comic inanilmaz bölüm geldi off be

Son düzenleme:
Yeni bölümün çevirisi gelmiş, çeviri yapan arkadaşların ellerine sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık