Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Saitamayı bir grubun başganı yapıyorlar.saitama ve başgan olunca daha bir artist oluyor.
Çok detaylı okumadım ama yeni bir kahraman birliği grubu cıkıyordu sanırım. Bir de Blue muydu çocuğun adı, ( Blastın oğlu) onları gördüm seri bitti zaten. Ama kayda değer ne bir savaş , ne de bir düşman görebilidm bu süre zarfında. Çoğunlukla resimlere baktım , panelleri dikkatimi çekince okudum heyecanı kaçmasın diye :oleyo2:

Çok detaylı okumadım ama yeni bir kahraman birliği grubu cıkıyordu sanırım. Bir de Blue muydu çocuğun adı, ( Blastın oğlu) onları gördüm seri bitti zaten. Ama kayda değer ne bir savaş , ne de bir düşman görebilidm bu süre zarfında. Çoğunlukla resimlere baktım , panelleri dikkatimi çekince okudum heyecanı kaçmasın diye :oleyo2:
Ben 2 yıl önce bitirmiştim ONE'ı hiç hatırlamıyorum, blue falan. Şu Saitama'yla tatsu'nun dövüşünden sonrası zaten yok bende. Bir ara tekrar okuyayım.

Hayır değil.
Bana ne bana ne,okusaymissin:oleyo2::oleyo::hhh:

Bu serinin 2. Cildini aldım abi bu kadar kötü basım gördüm nereye elinizi atsanız ful mürekkep neyse yayinevi ismi vermiyelim de engellemesinler birde şömizsiz 55 tl yapmışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık