Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Anaları ve babaları bitmiyor. Yalnız diğer kahramanları aşırı merak ettim. Bu yaratıkları Blastmı yolluyor nedir? Dünya yı güvende tutma ayağına her şey planının bir parçası olmuş olabilir. Tatlı maske neredesin? Özledim adamı resmen ya bana kalırsa Garaou sonsuza kadar çizebilir :D ayrıca Flash kılıçsız olmuyor kanka :(

Blast farklı bir evrenden kahraman sanırım. Saitamanın evrenine küpleri aramak için gelmiş olabilir. Tanrıvari yaratıklar sanırım evrenleri fethediyor. Bir nevi mahsül topluyorlar zamanında ektiklerini.

Anaları ve babaları bitmiyor. Yalnız diğer kahramanları aşırı merak ettim. Bu yaratıkları Blastmı yolluyor nedir? Dünya yı güvende tutma ayağına her şey planının bir parçası olmuş olabilir. Tatlı maske neredesin? Özledim adamı resmen ya bana kalırsa Garaou sonsuza kadar çizebilir :D ayrıca Flash kılıçsız olmuyor kanka :(
Garou da kötü adam kişilik olarak sıfırdan gelişimi konu edildi.daha da edilmez.bu arc bitiyor.sonrasında kız kardeşler arcı var.
Garou,saitama döğüşü aslında garounun psikolojisi ustune kurulu.

Blast farklı bir evrenden kahraman sanırım. Saitamanın evrenine küpleri aramak için gelmiş olabilir. Tanrıvari yaratıklar sanırım evrenleri fethediyor. Bir nevi mahsül topluyorlar zamanında ektiklerini.
Seriye pek hakim değilim, ama bu Blast bayağı güçlü bir adama benziyor. Sıralamadaki yerini hak ettiğini düşündürdü bana.

Bana kalırsa Blast bizim evrenden çıkma bir karakter. Aşırı güçlendiği için bir üst lige çıkıp, evrenler arası savaşlara katılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık