Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Bu gece hem animeyi hem mangayı bitiririm diye düşünmüştüm ama manganin yarısında kaldım. Yarın geceye kadar bekleyemem biri spoiler verirse çok memnun olurum. Reis güncelde S sınıfında mı? S olmadı A oldu o da olumlu :( Adamı ezmeleri çok sinir bozucu.

En son canavar garuyu yenince a sinifi oluyordu. Daha sonra bir olay yuzunden Firtina ile kapisiyordu. Daha cok Firtina saldiriyordu bizimkide onun elini tutuyordu sadece.

En son canavar garuyu yenince a sinifi oluyordu. Daha sonra bir olay yuzunden Firtina ile kapisiyordu. Daha cok Firtina saldiriyordu bizimkide onun elini tutuyordu sadece.
Ama... Ama... Bir kere farkında bile olmadan yendi. :(
Hem bu kahramanlar birliği geri zekalılardan mı oluşuyor arkadaş.
Garou'u yani S sınıfı kahramanları avlayan adamı bizim pelerinli keltoş gidip bir güzel dövüyor ve adamı A sınıfına taşıyorlar, öyle mi? La bunlar cidden mal hea.

Bir şey sormak istiyorum şu anda ben 36. bölümü okudum manga da yani Saitama nın Baronu yendiğini kimse anlamadı mı? Yani kabak gibi geminin içinden çıktı .

Bir şey sormak istiyorum şu anda ben 36. bölümü okudum manga da yani Saitama nın Baronu yendiğini kimse anlamadı mı? Yani kabak gibi geminin içinden çıktı .
Adamın varlığından bile haberleri olmadı. Saitama girip temizleyip çıktı öyle, kimse bir şey görmedi. Ama eşek değillerse anlamışlardır bunda iş olduğunu.

Hani artık sonra ki sayılar da falan böyle anlaşılıyor değil mi? Sürekli Saitama yapıp da başkasına kalmıyor ya da havada kalmıyor demi ?
Ondan sonra daha ciddi bir savaşı olmadı Saitama'nın. Ama şu kahramanları avlayan elemanı gömdüğünde herkes görecek sanırım.
Zaten belli kişiler yavaş yavaş farkına varıyor. Şimdiden 3 tane S sınıfı kahraman onla yakın arkadaş ve güçlerini biliyor. C ve B sınıfından da hayranları var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık