Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Roronoa Zoro

Şu mangaya göz kırpan hafif spoiler sayılacak yorumları atmasanız daha iyi olur. Şimdi en üstteki mesajdan ben Boros'un gelecek bölümde dayak yemeyeceğini öğreniyorum mesela.
Biraz daha dikkat edelim.

Bölüme gelince tam yorum olarak bir şeyler yazacaktım da heves meves kalmadı.
Valla yok şu nasıl sığacak yok mangadaki şu nasıl olacak yorumlarınıza bir şey diyeceğim de neyse.

http://korsanfan.com/konu/one-punch-man-manga.2089/page-24#post-446575
Burada ne soruyorsanız ne yapacaksanız sorun. Her hafta aynı şey.
Adam haklı... Herif sıkıntısını belirtmiş üstüne gelmiş bir daha yazıyorsunuz.

Aynen öyle de çizimi çok iyi. Çoğu serideki samuraylardan daha samuraydı :D
Çizimler iyi canım ona laf söylenmez de umarım 2. sezonu gelir. Yayınlanan ova bölümü hakkın bir şey okudum işte 2. bölümden sonra reyting düşüklüğü mü ne olmuş güya ... Saitama hani 100 şınav çektim öyle güçlendim falan diyor ya fanları tatmin mi etmemiş ne olduysa ova bölümlerin de Saitamanın nasıl güçlendiğini anlatacakmış. Ne kadar doğru bilemem bana saçma geldi. Manga da açıklanacak şeyleri niye ova da versinler.

Goomoonryong

Arkadaşlar en son kaçıncı manga bölümü çıktı bilen var mı? Ben 56'ya kadar okudum devamı varsa onlarada bir bakacağım.

Çizimler iyi canım ona laf söylenmez de umarım 2. sezonu gelir. Yayınlanan ova bölümü hakkın bir şey okudum işte 2. bölümden sonra reyting düşüklüğü mü ne olmuş güya ... Saitama hani 100 şınav çektim öyle güçlendim falan diyor ya fanları tatmin mi etmemiş ne olduysa ova bölümlerin de Saitamanın nasıl güçlendiğini anlatacakmış. Ne kadar doğru bilemem bana saçma geldi. Manga da açıklanacak şeyleri niye ova da versinler.
Çıkan ova bölümü manganın 10. cilti ile birlikte verilen dvd'deki bölümdü ve One tarafından yazılmış. Ayrıca BD/DVD'lerde hikayesi One tarafından yazılmış 6 adet ova yer alacak ama bunların hepsi 10-12 dakikalık olacak büyük ihtimalle.

Son bölümü izledim de bayağı eğlenceli.Bölüm kısa geldi.

S sınıfındakileri sevdim.Şu artist olan her zaman kahraman olmayan tip mi 1 numaraydı ?

3 numara özellikle hoşuma gitti.Zeno'ya benziyor.7 numara için neden en güçlü diyorlar orası biraz kafama takıldı yalnız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık