Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Ichiji yüksek, Cavendish düşük kalmış son olarak Yc3'te Zoro ve Vista yer değiştirsen on numara liste:good: ; aslında böylede on numara :sapkali:
Ichiji bir alttaki Oven'den üstün hissi vermişti. Suitli halleri iyi iş yaptı.

Cavendish arenada çok hızlı olsa da, Robin'in durdurabildiği bir adam. Franky seviyesi iyi ona.

Zoro'ya gelince beklentim büyük reisin askerleriyiz :at:

1. Şimdi SS seviyesini 90 ile 80 arası tutmak istemiştim.Bunun nedeni serinin iyi bir Boss'u olabileceğini düşünmemdir. Ama bazı arkadaşların kötü ve saçma olduğunu düşünerek bu detaya takılacağını düşündüğümden SS bölmesini 100'den başlattım.
  • İlk olarak tayfadan Jinbei hariç hiçbirini koymadım Seri tayfa arası güç sıralaması ve AVANTAJLARI belli olsa da sayfa için yeni olmayan sorular ve tartışmalar söz konusu olacak. (Zoro gizli yonkou seviyesi ülen! Sadece biz bilmiyoruz ama ben biliyorum.:cool:)
  • Timeskip öncesi bazı karakterler koydum ve potansiyeli cidden yüksek gördüğüm kişilerdir ve onları soru işareti bölmesine koydum.(Soldan ilk yedili Gin'den başlayıp Bon Kurei biten sıralama)
  • Soru işareti bölmesinde Karasakal tayfası, Marco tayfasına ezici bir galibiyet sağladığını biliyoruz. Ama diğer yonkou tayfalarına ve kendi etrafında sıralamasını bile bilmediğimiz için tier listesine koymak gerçek dışı olacağını düşündüm. Sadece az çok kestirilebilen karakter olan Marshall D. Teach'i koydum. Çünkü Marineford'daki Teach amiral dengi gibi biri görünse de 2 yıllık ardından meyvelerine alışmış bir Karasakal olacak.Soru işaretinde olan Burges 1. komutan olmasına rağmen Sabo ile karşılaşmasında ezildiğini görmemiz. ve Shiryuu'nun şuanki gücü tam olarak ne olduğunu bilemememdir.
  • Luffy şuan büyük komutanların arasına koymamamın nedeni güncel seriye göre tam sınırda olduğunu düşünmemdir. Wano arcı sonu kesinlikle güçleneceğini bilsem de ileriye dönük değil de güncel hesabı düşünmem en iyisi olacağına inanıyorum.

Son düzenleme:
Eski nesilden yapayım bir tane.

Roger - Beyazsakal 98
Garp 97
Kaido - Linlin 95.5
Sengoku-Rayleigh-Shiki 95
Oden 94
Don Chinjao 85
Tsuru 84

Kong ve Xebec hakkında fikrim yok. Ama Kong Sengoku'dan güçsüz izlenimi verdi bana. İkisininde prime hallerini sallayacak olursam;

Kong 92
Xebec 97

1. Edward Newgate
2. Gol D. Roger
3. Monkey D. Garp
4. Rocks D. Xebec
5. Shimotsuki Ryuma
6. Kaido
7. Charlotte Linlin
8. Shanks
9. Sengoku
10. Shiki
11. Marshall D. Teach
12. Dracule Mihawk
13. Silvers Rayleigh
14. Kong
15. Sakazuki
16. Kuzan
17. Kozuki Oden
18. Borsalino
19. Ryokugyu
20. Monkey D. Luffy
21. Benn Beckman
22. Marco
23. Charlotte Katakuri
24. Issho
25. King
26. Sabo
27. Tsuru
28. Shiryu
29. Gion
30. Tokikake
Sıralama değişir ama isimler Fix

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık