Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Dikkatimi çekti de Garp neden hep Roger ve Wb'nin altında görülüyor yahu?
Şahsen o havayı hiç veremedi bana.Garp Roger-WB dengiyse mf Garp>mf WB gibi bir denklem çıkıyor ki öyle olduğunu da sanmıyorum.Bir de olaya Luffy-Dragon-Garp olarak bakarsak Luffy kk olucak.Garp'ta kk dengiyse Dragon ne olur ? Dragon bence yonko seviyesindedir.O yüzden Garp'ın zirvesinin Dragon'un zirvesinden fazla olduğunu sanmıyorum.

"Op Evrenindeki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması" çok iddialı bir başlıkmış. Bunu yapabilecek bir babayiğit çıksa da görsek. Hadi sıralamayı geçtim, tüm karakterlerin sadece isimlerini bile yazsa efsane olur o kişi.

"Op Evrenindeki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması" çok iddialı bir başlıkmış. Bunu yapabilecek bir babayiğit çıksa da görsek. Hadi sıralamayı geçtim, tüm karakterlerin sadece isimlerini bile yazsa efsane olur o kişi.
Aradığın kişi bu şahıs olabilir:
https://docs.google.com/document/d/1vNgwCjpgT0JW6KP05GmhYewYif_APKPnNrKQgI1JJ20/edit
https://docs.google.com/document/d/1VAAH7JVA7vMltyomVXOzHvzYJIRsf20x_M53boIbNcM/edit

Adam abartmış olayı, makale yazmış neredeyse. :D

Adam yapmış ama her katmana verdiği puan ile bir liste çıkartmış. One piece A Byi B C'yi yendi o zaman A Cyi yener diyebileceğimiz bir sistemde değilki dragonball gibi. Bu adamın yaptığı belli sınıflara ayırmak olmuş ama gördüğüm kadarıyla aralarında 10 puan fark olan karakterlerin birbirini yenmesi garip olmaz.

Edit: zaten bütün karakterlere de yapmamış daha. 30 küsür karakter var ve bazıları yaşlı-genç gibi ayrılmış mesela WB.

Vay la zoro dof ayari olmus da biz kacirmisiz sonra fanlik yapiyorsunuz deyince bir sürü laflar ediyorsunuz ama kör olmușsunuz bence :hhh:
Zoro Mr 3'ü yenemezken iki arc sonra Mr 1'i alıyordu. Su manganın işleme şeklini anlamayıp gelip hala laf ediyorsun. Şimdi de gidip Dof'tan güçlü olan Orochi'yi veya Jack'i alacak.

KK: Roger, WB, Ryuuma

Yonkou +: Kaido, Linlin, Garp

Yonkou : Shanks, Teach, Shiki

Yonkou - : Dragon, Rayleigh

Amiral + : Akainu, Mihawk

Amiral : Aokiji, Kizaru, Fujitora, Sengoku, Ryougyaku

Amiral - : Weevil, Zephyr

Sağ kol + : Marco, Beckman

Sağ kol : Katakuri, Shiryu, Luffy

Sağ kol - : Jack, Sabo, Oars

(1-4)Komutan + : Smoothie, Jozu, Oz Jr.

(1-4)Komutan : Doflamingo, Cracker, Magellan, Enel, Vista, Tiger

(1-4)Komutan - : Kid, Law, Zoro, Drake, Urouge, Ace, Snack, İnu, Neko, Jinbei, Boa Hancock, Kuma, Crocodile, Rob Lucci

Sanji + : Moria, Hawkins, Apoo, Bege, Oven, Daifuku, Perospero, Ivankov, Vergo, Pedro, Momonga, Cavendish, Chinjao, Burgess

Sanji : Pekoms, Smoker, Kaku, Bartolomeo, Tamago, Pica, Sentomaru, Daz Bones, Sai

Sanji - : Caeser Clown, Coby, Bellamy, İdeo
Oz.Jr denek adamın bacağını ehehe diye bir çırpıda kesen adam nasıl daha güçsüz oluyor la ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık