Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

@Miyata Ichiro ömrün kata savunmakla geçti, sendeki jelibon sevgisini ne yapacağız?
Hakkını veriyorum. Gidip yonko,amiral,sabo,zoro,law,kid falan yener demedik. King'i,Killer'ı yener dedik.

Listede yeneceği isimler de var, Mihawk gücünü tam göstersin. Herkes kabul edecek zaten.
Çok güçlü çıkacağı bariz de. Liste dışı yenileceği karakter de çıkabilir. Seri sonu 15 bile zor olabilir. Zoro,tiç,Sabo falan girecek daha. Zoro Roger'ı geçtiği senaryoda Sanji bile geçebilir.

Sende ezdikce ezmissin kata'yi. Benim hafızam mi gitti, fikirler mı değişti. Sen amirale yakın görmüyor muydun? Rayden iyi falan. Ben seni amirale denk gibi görüyorsun sanıyordum.
Fikirlerim değişeli oldu baya. H.haki kaplama çözüp gelirse amiral yenebilir diyorum. Kizaru dövüşündeki Ray için şans vermiştim. Vazgeçtim ondan.Herif aktif h.haki falan kullanıyor imkanı yok.

Bide efsanelerin yaşlı hallerini amirallerden zayıf değil güçlü görüyorum ben. Garp Aramaki'ye imkanı yok kaybetmez benim için. Ya da Ray.

Fikirlerim değişeli oldu baya. H.haki kaplama çözüp gelirse amiral yenebilir diyorum. Kizaru dövüşündeki Ray için şans vermiştim. Vazgeçtim ondan.Herif aktif h.haki falan kullanıyor imkanı yok.

Bide efsanelerin yaşlı hallerini amirallerden zayıf değil güçlü görüyorum ben. Garp Aramaki'ye imkanı yok kaybetmez benim için. Ya da Ray.
Valla helal olsun, yıllarca tartıştik şimdi aynı yerden bakıyoruz. Ne desem bilemedim.
Dofy>Fuji>kata diyoruz yani. Hahaha şaka şaka.

Im
Xebec
Kaido WB Roger Garp ( Bu dörtlünün birbirini ölümüne savaşmadan yenme ihtimali bence yok. Gösterilen güce bakarsak Kaido hepsinden önde ama hikayeye göre WB, Roger daha önde)
Sengoku
Dragon
Shanks
Teach
Akainu
Big Mom
Mifak
Rayleigh
Kizaru
Kuzan
Fuji
Gorosei
Aramaki
Oden
Sabo
Y*mato
Law
Kid
Beckman
Katakuri
Shiryu
Marco
King

Üst sıradaki karakterlerden aşağı yukarı beklentim bu. Dragon, Gorosei, Mifak gibi hiçbir şeyini görmediğimiz tiplere yazılan seviyenin çok bir anlamı yok.
Mihawk'ı yazdığım yere bak.

Başka zaman olsa kılıçlar çok bitirici diyen sen, herifin Coby yüzünden yediği kılıcı görmezden geliyorsun. Kendinle çelişiyorsun her fırsatta haberin yok. Garp gidip yonko tayfası+filo amirali dengi birisiyle savaştı.
Tövbe estağfurullah yav.

Ben kılıç bitirici değil demiyorum kardeşim. Sen gidip Garp'ı Wb'nin hemen arkasına koyarsan ben de Wb örneğiyle Garp'ın şişirdiğin kadar ederi olan bir adam olmadığını söylerim.

Wb de delindi Garp da
Wb Akainu'yla dövüştü Garp da Aokiji'yle

Wb Akainu'yla gözlem haki kullanamadan kalp krizi geçiriyorken, yüzlerce kılıç ve top yarası almışken, Akainu Wb'nin organlarını reçel yapmışken dövüştü. Bu adam da filo amirali. Wb o durumda Akainu'yu felç edip üstüne tayfasının kaçmasını sağlayacak büyüklükte saldırı çıkardı. Bu farkı anlamakta zorlanıyorsan daha bir şey diyemem yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık