Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Böyle senaryo bazlı örneklerden ziyade karakterlerin dövüşleri sırasında neler yaptığına bakmak lazım. Bu, Garp savunan biri için dezavantajlı olsa da yapacak bir şey yok. Verdiğin örnekte bile adam saatlerce kaynar suyun içinde haşlanmış gerçi ama olsun. O örneğin Roger'ı iki dandik infaz memuru pıçakladı örneğinden farkı yok.
Başka zaman olsa kılıçlar çok bitirici diyen sen, herifin Coby yüzünden yediği kılıcı görmezden geliyorsun. Kendinle çelişiyorsun her fırsatta haberin yok. Garp gidip yonko tayfası+filo amirali dengi birisiyle savaştı.

Kendini yaralayıp dövüşmesi iradesini mi ifade ediyor ? Bu sonuca nasıl vardın ?

Killer'in statları da iyi çatıda gayet iyi dövüştü ve bir süpernovayı çok rahat yendi.

Kata, Luffy'e karşı iyi dövüştü ama Luffy'e karşı herkes iyi dövüşüyor üstelik bir yerden sonra dövüş içinde feci saçmaladı. Dövüş esnasında yemek yemek, rakibine modunun biteceğini söylemek, kendi kendine hasar vermek, dövüşmekten çok ayağa kalkmıyor musun diye bağırmak, anamı yenecek misin olayına girmiyorum bile.

İşin özeti Kata'da o çatıya çıkanlardan herhangi birini yenecek cibiliyet görmüyorum.

Yeterince fan sevgisi alırsa, kral hakiyi üst düzey kullanmaya başlarsa diğer sağ kollardan ayrı tutarım bunu king dövüşünde de söyledim yeni bir şey değil.

Kral haki üst düzey kullanan kata

Kata>Marco>King

Şuanki kata
Marco>king>kata
WB daha dayanıklı zaten Garp'tan ? Shiryu dediğin adamın yarısı etmez burdakiler de sende biliyorsun.

İlk 20'ye girmeyecek Kata'yı tartışmayın lütfen. İlk 5'e Mihawk'ı yazmayanların listesini ciddiye almayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık