Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Bu biraz rayin aktif korsanlık yapmamasından da kaynaklı. Adam emekli hayatı yaşıyor. Aktif görevde olsa şuankinden biraz daha iyi durumda olur birde bm doğuştan canavar. Yaşlılık Bm’yi, ray gibi düz insanlardan daha az etkilemiştir bence.

O rocks fb sinde en başından beri 4v2 nin imkansızlığını savundum çünkü hikaye olarak saçma. Sen ve ben düşmanız diyelim ve birleşip başka bir düşmanımızı indiriyoruz. Yani böyle bir senaryoda düşmanın bizden güçsüz olması imkansız ve saçma. Kaido, o aralar komutan seviyesi desek yine bm shiki falan var üstüne wb var. Kaido korsan ittifakları ihanet eder falan da diyordu. Ya orada bir karmaşa yaşanmış ya da xebec 2v1 gelin demiş. Birde seride karakterlerin hedefleriyle güçleri doğru orantılı. Xebec direkt dünyanın kralı olmak istemiş. Bu ünvanın yanında kk çok çocuksu duruyor. Atanamamış im olarak görüyorum ben xebeci. Birde Garp, tanrı vadisi olayının açılmasını bile istemiyordu. Bunun tek sebebinin rogerla ittifak kurması değilde goroseinin işe el atmasından ötürü olduğunu düşünüyorum. Xebeci orada çok taklaya getirdiler bence. Savaş kaybedilirken birde ihanetler falan olmuştur diye tahmin ediyorum.
Bekleyip görmek lazım

Im
Xebec
Kaido WB Roger Garp ( Bu dörtlünün birbirini ölümüne savaşmadan yenme ihtimali bence yok. Gösterilen güce bakarsak Kaido hepsinden önde ama hikayeye göre WB, Roger daha önde)
Sengoku
Dragon
Shanks
Teach
Akainu
Big Mom
Mifak
Rayleigh
Kizaru
Kuzan
Fuji
Gorosei
Aramaki
Oden
Sabo
Y*mato
Law
Kid
Beckman
Katakuri
Shiryu
Marco
King

Üst sıradaki karakterlerden aşağı yukarı beklentim bu. Dragon, Gorosei, Mifak gibi hiçbir şeyini görmediğimiz tiplere yazılan seviyenin çok bir anlamı yok.

Meyve bıçağıyla elini kessen, zoronun kaidoya bıraktığı etkiyi geçersin. Bu adamla g5 öncesi de uzun süre dövüşebilen luffy var
Zoro'nun Luffy'den çok güçlü döndüğü Sabaody'ye ayak bastığından beri mangakanın hissettirdiği bir şeydi. Bunu Dressrosa'da kanıtlayıp Wano'da tescilledi.

Adam Sanji ve Crocodile'ı Kid'in üstüne koymuş Arti kime ne anlatıyorsun :D
Sanji ve Croco'nun çamaşır makinesine yenildiğini hayal edemediğim için öyle yazdım. Senin gibi hayal gücüm çok kuvvetli olsaydı o zaman Kid>Sanji-Croco yazabilirdim :)

"2 yıl sonra Shogun Franky > Sanji " şeklinde bir denkleme sürekli karşı çıkan bendim yok Newkama kenpo kullanacak koka kullanacak vs.
Ama fena yanılmışım Franky daha güçlü gelmiş. Hadi en iyi ihtimalle çok yakınlar. Sanji belki hızıyla üstün gelebilir.

"2 yıl sonra Shogun Franky > Sanji " şeklinde bir denkleme sürekli karşı çıkan bendim yok Newkama kenpo kullanacak koka kullanacak vs.
Ama fena yanılmışım Franky daha güçlü gelmiş. Hadi en iyi ihtimalle çok yakınlar. Sanji belki hızıyla üstün gelebilir.
Sanji PH’daki kapıyı geçemedi Franky kapıyı parçalayıp geçti. Saldırı gücü kat kat daha yüksekti Franky’nin o zamanlar. Sanji sadece hızlıydı ama ne yapabilirdi ki sinek ısırığı gibi vurup kaçardı anca. Sonrasında Babam Sağolsun power up’ı ile anca geçebildi.

Kılıç ustası.
Serinin en güçlüleri kılıç ustası zaten.
Roger kılıç ustası
WB en iyi 12’lik var
Mihawk kılıç ustası
Shanks kılıç ustası
Amirallerin hepsi de kılıç ustası. Akainu gençliğinde kılıç kullanmış , Aokiji ve Kizaru kendi elementlerinden kılıç yapıyor, Fuji ve Ryo zaten kılıççı
Rayleigh kılıç ustası.
Imu’nun da kılıcı var.
Xebec de kılıç tutuyordu. Büyük ihtimal kılıç ustası
Vs. Vs. Böyle gider

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık