Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'teki Tüm Karakterlerin Güç Sıralaması

Seri sonuna göre sıralıcaksam:
God tier:
Luffy
İm
Joyboy
Xebec

KK seviyesi:
BB
WB
Roger
Zoro
Ryuma
Garp
Garp Zoro ve Ryuma'nın önünde olabilir ama kılıç avantajından dolayı bence diğer ikili önde.

Yonko Seviyesi ve ya yonko üstü ama kk altı:
Shiki
Coby
Akainu
Dragon
Mihawk
Shanks
Momonosuke (Ne kadar istemesem de çocukta deli potansiyel var.)
Yamato
Kaido
Sengoku
Fujitora(Meyve kontrolü+uyanışla bu seviyeye çıkabilir.)
Prime Bm
Rayleigh
Sabo
Sanji
Aokiji

Yonko seviyesinin az altı
Kizaru
Oden

Bunun altı da amiral seviyesi diye gider.

Law Kid ve Gorosei'yi dahil etmedim. Onlar olmadan karakterlerin altlı üstlü yerleri değişse bile seviyelerinin böyle olucağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Seri sonuna göre sıralıcaksam:
God tier:
Luffy
İm
Joyboy
Xebec

KK seviyesi:
BB
WB
Roger
Zoro
Ryuma
Garp
Garp Zoro ve Ryuma'nın önünde olabilir ama kılıç avantajından dolayı bence diğer ikili önde.

Yonko Seviyesi ve ya yonko üstü ama kk altı:
Shiki
Coby
Akainu
Dragon
Mihawk
Shanks
Momonosuke (Ne kadar istemesem de çocukta deli potansiyel var.)
Yamato
Kaido
Sengoku
Fujitora(Meyve kontrolü+uyanışla bu seviyeye çıkabilir.)
Prime Bm
Rayleigh
Sabo
Sanji
Aokiji

Yonko seviyesinin az altı
Kizaru
Oden

Law Kid ve Gorosei'yi dahil etmedim. Onlar olmadan karakterlerin altlı üstlü yerleri değişse bile seviyelerinin böyle olucağını düşünüyorum.
Teach?

İşsizliğin kitabını yazdık bir gecede. D'den sonra sağdan sola sıralama falan yok.Tahmini yerleştirdiğim şu kadar bu kadar güçlenmiştir diye koyduğum isimler var.
Genel anlamda güzel olmuş eline sağlık ama neden Yasopp Lucky Roo nun bir tier aşağısında anlamadım. Ayrıca Vivi yi severim ama Miss Valentine ı alabileceğini sanmıyorum (tabi şu anki durumunu bilmiyorum belki o da haki çalışmıştır belli olmaz. :ehe:)

İşsizliğin kitabını yazdık bir gecede. D'den sonra sağdan sola sıralama falan yok.Tahmini yerleştirdiğim şu kadar bu kadar güçlenmiştir diye koyduğum isimler var.
Katılmadığım yerler var ama en çok gözüme pacifistaların yeri çarptı. Bence onlar topluca bir tier yada bulundukları kategorinin üstlerine yerleşebilirdi. Sonuçta lordların yerine geçsinler diye üretildiler ama hepsini lordların altına koymuşsun

Genel anlamda güzel olmuş eline sağlık ama neden Yasopp Lucky Roo nun bir tier aşağısında anlamadım. Ayrıca Vivi yi severim ama Miss Valentine ı alabileceğini sanmıyorum (tabi şu anki durumunu bilmiyorum belki o da haki çalışmıştır belli olmaz. :ehe:)
Aşağılara gelirken artık yoruldum baya ondan bazı ufak hatalar olmuş. Vivi olayı ondan. Roo ikinci Yasopp üçüncü komutan olduğu için tier farkı var aralarında.
Katılmadığım yerler var ama en çok gözüme pacifistaların yeri çarptı. Bence onlar topluca bir tier yada bulundukları kategorinin üstlerine yerleşebilirdi. Sonuçta lordların yerine geçsinler diye üretildiler ama hepsini lordların altına koymuşsun
Ya Seraphimler bence çocuklar ve zamanla büyüyecekler o zaman daha güçlü bir hale gelirler. Sen S-Hawk'ın, Mihawkı yenebileceğini düşünüyor musun mesela. En azından sağ kola koyabilirdim belki ama sonuçta daha çok görmek lazım

Aşağılara gelirken artık yoruldum baya ondan bazı ufak hatalar olmuş. Vivi olayı ondan. Roo ikinci Yasopp üçüncü komutan olduğu için tier farkı var aralarında.

Ya Seraphimler bence çocuklar ve zamanla büyüyecekler o zaman daha güçlü bir hale gelirler. Sen S-Hawk'ın, Mihawkı yenebileceğini düşünüyor musun mesela. En azından sağ kola koyabilirdim belki ama sonuçta daha çok görmek lazım
Evet sanmıyorum S-Hawk'ın Mihawk'ı yenebileceğini ama elit komutan seviyesinin hepsini alırlar gibi. Bir üst tier'ın altından başlayıp yukarı doğru yerleştirilmeleri uygun olur bence. Bir de bence büyümeyecekler, makine oldukları için hep çocuk formunda kalacaklarını düşünüyorum ben ama bu benim beklentim sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık