Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece'te Son Düşman Kim Olur?

One Piece Final Boss'u Sizce Kimdir

• Karasakal

Kullanılan: 18 20.5%
  • Shanks

Kullanılan: 3 3.4%
  • Henüz Hiç Görülmemiş Biri

Kullanılan: 9 10.2%
  • İmu

Kullanılan: 48 54.5%
  • Filo Amirali

Kullanılan: 2 2.3%
  • Gorousei

Kullanılan: 0 0.0%
  • Öldüğünü Sandığımız Biri (Roger,Xebec)

Kullanılan: 3 3.4%
  • Diğer

Kullanılan: 5 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    88
Ulan bu garpı boşuna yakalamadılar kuma gibi bişeye dönüştürseler ya da klonunu yapsalar evil garp hem de genç kudretli hali hatta bir de roger'ın klonunu yapsalar yapmışken beyaz dedesiz olmaz onunda en güçlü olduğu hali off al sana final dövüşü diğer ne yapsalar bu kadar olmaz heralde.

Karasakal kötülük yapmadı hiç luffye ace i o öldürmedi birde şu ana kadar seride gördüğümüz 2 tane evil d var biri xebec biri karadakal ikisi hakkında da çok bilgimiz yok. Evil d diye bişey olmayabilir backstory izlediğimizde anlayacağımız gibi.

Karasakalın tayfası Kuzan dışında bizim tayfadakilere son boss olacak güçte birisi yok. Shiryu ve Pizarro’mu son rakibi olacak Zoro ve Sanji’nin yani? Millet Mihawk,Gorosei bekliyor.

Imuyu aradan cikarmak icin karasakal luffyi kullanmak isteyecektir böylede karakter sahi bir bir eleman kendisi :D
Valla ben böyle olacağını düşünüyorum. Luffy aydınlık, Karasakal karanlık taraf. Yin/Yang, aydınlık/Karanlık konusunun işlendiği ve yan yana savaşıp düşmanı yendiği böyle çok seri var. Burada da aynı olayın yaşanacağını düşünüyorum.

Buggy ne demişti: one piece bir yarışın ödülü, en güçlü olmaya gerek yok. Bu kapsamda da benim son beklentim karasakal ile luffynin kapışması üzerine olacak. Düşmanlık yok ama rekabet var.

Imu bence geçmişin korsanlar kralı diyebileceğimiz bir karakter ve onun tiranlık düzenini Karasakal devralmaya çalışacak ama Luffy zinciri kıracak ve Korsanlar Kralı olmanın anlamını değiştirecek.

Final boss olacağını sanmıyorum, hükümet ve uzantılarını devirmeye uğraşacaklar finalde fakat en beklenen boss fight Karasakal ve Luffy.

Oda ters köşe yapmayı sever.Bence beklenmedik birisi olacak.Malum düne kadar Akainu-Bb derdik güncelde İmu oldu bir anda.

Bence İmuyu kontrol eden birisi yada bir grup var. Onlar olacak diye düşünüyorum. İmu normalde iyi fakat benliği ele geçirilmiş birisi çıkacaktır diye tahmin ediyorum oradan Lütfünün annesi çıkma ihtimali de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık