Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En İyi Satranç Oyuncusu

Hangi babayiğit buradan galip çıkar?

• Kullanılan toplam oy
    47
Dekolteli Robin'le karşılaşsa ne yapabilir ki ? :ehe:
Önce Robin’i yenerim, böylece Robin üzülür sonra hadi bir el daha atalım der ve yenilirim, Robin biraz sevinir ve böylece işi bu maçı alan kazanıra çeviririm sonra Robin’e tekrar yenilip onun daha da mutlu olmasını ve eğlenmesini sağlarım. Sonra bir kahve ısmarlarım, kahve içerken One Piece güç seviyeleri ve kayıp yüzyıl hakkında konuşuruz. Gecenin sonunda beni Sunny go’ya kızların odasına davet eder ve mutlu son.

Üye silindi 1004

Önce Robin’i yenerim, böylece Robin üzülür sonra hadi bir el daha atalım der ve yenilirim, Robin biraz sevinir ve böylece işi bu maçı alan kazanıra çeviririm sonra Robin’e tekrar yenilip onun daha da mutlu olmasını ve eğlenmesini sağlarım. Sonra bir kahve ısmarlarım, kahve içerken One Piece güç seviyeleri ve kayıp yüzyıl hakkında konuşuruz. Gecenin sonunda beni Sunny go’ya kızların odasına davet eder ve mutlu son.

O nasıl fantezi ulan? Töbe de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık