Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En Gizemli Olayı

Gizemli Gördükleriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    318
O canavar gibi şeyleri yanlış hatırlamıyorsam 3 yerde gördük. Moria arcında, Kaido'nun olduğu bölümlerden birinde bir de bi yerde daha vardı galiba. Onların ne olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu cidden merak ediyorum ben.
Yanlış biliyorsun. O yaratığı sadece orada gördük. Gördüğümüz en büyük canlı olduğundan başka yerde karşımıza çıksa, anlardık.

800 yıl önce ne oldu her şeyden çok merak ediyorum.
Bir sürü teori var, benim düşündüklerim de var ama hiç biri tam uymuyor yada tatmin etmiyor. İnşallah E.Oda buna güzel bir senaryo getirmiştir yoksa yazık olur. :(

-D.
-Hasır Şapka
-Şeytan Meyveleri

915 bölümdür gizlediği(daha da gizleyeceği) şeylerin altını nasıl dolduracak onu merak ediyorum.

Şuan en sıkıntısı Dev Şapka neden soğuk bir yerde tutuluyor(Çürümemesi için mi?)... 598. bölümü okuyunca lanet olası reenkarnasyon muhabbeti takılıyor kafama. Bölümde zaten Luffy'i bir gizemli çizmiş, yüzünü doğru düzgün göstermiyor. Umarım sadece merak uyandırmak içindir ve hiç girmez reenkarnasyon mevzularına.

800 yıl önce ne oldu her şeyden çok merak ediyorum.
Bir sürü teori var, benim düşündüklerim de var ama hiç biri tam uymuyor yada tatmin etmiyor. İnşallah E.Oda buna güzel bir senaryo getirmiştir yoksa yazık olur. :(
Kesinlikle katılıyorum. Kıtaları ayırmaya yetecek güçte antik silahlar yapmış. Ama savaşı 20 krallığa kaybetmiş, Antik krallığı domine eden o gücü çok merak ediyorum.

Ayrıca Florian üçgenindeki varlıkların insansı olduğu bilgisi nerede geçti ? Kanıt yoksa insansı diye bir ibare eklememek lazım ki anime bölümün de ve mangada da çok insansı görünmüyorlar o_O
Aynisi canavar icinde gecerli, insan ve canavar ayrimina girmeye gerek yok orada sadece bilinmeyen bir varligin tanimini yaparken ortama ayri bir gizem katayım dedim.

Son düzenleme:
Yanlış biliyorsun. O yaratığı sadece orada gördük. Gördüğümüz en büyük canlı olduğundan başka yerde karşımıza çıksa, anlardık.
Doğru ben okuduğum bir yazıdan yanlış aklımda kalmış. Sağ üstteki gölgeden bahsediyordum ama Thiller park'dakilerle farklı görünüyormuş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık