Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'in En Gizemli Olayı

Gizemli Gördükleriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    318
Benim anlatmaya çalıştığım; Birileri okuyamasın diye ohara bilginleri yok ettiren hükumetin, koca amiral meyveleri ve yıkım güçleri düşünüldüğünde kitabeleri yok edememesi. Okuyan adamları yok edeceğine kitabeleri yok et, ya da eski kayıtlarda vardır diyorsan hepsini yok et. Ama birisi o kitabeleri işlemiş. Meyve gücü olsa başka meyvelerinde o kitabelere etki etmesi olası olurdu. Emir vererek yazdırsa, her şeyin sesini duyabilen bir adam koca dünya hükumetinde 800 yıldır hiç olmadı mı ? Ya da yol kitabelerinden birisini al, marijoe'ya göm hiçbir şey yapamıyorsan değil mi ?
Ne demek istediğini anladım. Kitabelerin yerlerini bilmiyorlar. En azından tayfanın denk geldiği hiçbir kitabe öyle ulu ortada değildi. Bulduklarını MJ'ye almışlardır bence. Hatta dördüncü kırmızı kitabeyi orada bekliyorum doğrusu. Yıkılamaması mevzusu da ilerleyişi korumak işte. Keşke kairosekiyi çok zor kesilebilen bir şey yapmış olsaydı da daha dayanıklı olan bu taşların zarar görmemesi mantığa oturmuş olsaydı.

Ankette en azından şu bizim hatunun araştırdığı kayıp 100 yıl muhabbetide olmalıydı diye düşünüyorum

Evet one piece'den sonra kayıp karanlık yüzyılın gizemi,bu kutsalların gizemi(nerden geldiler neden bu konumları,neden başlık takıyorlar),all blue gerçekten nasıl bir yer,yazıtlarda ne yazıyor bunlar kimlere ait ve bunlardan birkaçı da olmalıydı.

Mihawk ve Shanks seviyesi.

Croco nasıl dönecek. Ivankovu nerden biliyor?

Shanks neden meyve yemedi? Yuzmemek bahane midir?

Mama ve Kaido arasındaki geçmişteki husumet

1. Florian Üçgeninde Bulunan Canavar Görünümlü İnsansılar
bu madde mangada nerde geçiyordu unutmuşum bi okuyayım o sayıyı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık