Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] One Piece'de En Sevmediğiniz 5 Karakter

Usopp
Foxy
Trebol
Coby
Rebecca
Momo
...
Bunu izledikten sonra nefret etmemelisin. :( Yaşadığı travmaya bakar mısın? Baba, anneyi hastayken terketmiş.
Annesi iyileşsin diye yalan ata ata yalan atmaya alışmış. :( Çok hüzünlü bee. :(

Yasopp cidden adam değil ya. Öğlen öğlen kafamı attırdı gene. Hasta eşini ve küçük çocuğunu bırakıp git denizlere açıl! Adam değilsin Yasopp!!

- Nami
- Portgas D. Ace
- Sabo
- Nico Robin

Bunlar yeterli. Aralarında ayrım yok. Hepsine eşit derecede gıcığım.
Neden Sabo'yu sevmiyorsun? Merak ettim.

Bunu izledikten sonra nefret etmemelisin. :( Yaşadığı travmaya bakar mısın? Baba, anneyi hastayken terketmiş.
Annesi iyileşsin diye yalan ata ata yalan atmaya alışmış. :( Çok hüzünlü bee. :(

Yasopp cidden adam değil ya. Öğlen öğlen kafamı attırdı gene. Hasta eşini ve küçük çocuğunu bırakıp git denizlere açıl! Adam değilsin Yasopp!!

Aslında bildirimi ilk gördüğümde Begeli mesajımı alıntılamış olduğunu tahmin etmiştim, şaşırdım.
Tayfadaki herkes üzücü geçmişlere sahip. Usopp'un hikayesi de beni etkileyen hikayelerden, ama maalesef şuanki karakteri pek hoşuma gitmiyor.

Aslında bildirimi ilk gördüğümde Begeli mesajımı alıntılamış olduğunu tahmin etmiştim, şaşırdım.
Tayfadaki herkes üzücü geçmişlere sahip. Usopp'un hikayesi de beni etkileyen hikayelerden, ama maalesef şuanki karakteri pek hoşuma gitmiyor.
+1 Hain Roci'yide unutmayalım.

Bir ara Usopp'u sevmek için şu kadar neden diye konu açmıştı birisi.:D

Bege'ye tekrar gözükene kadar ara verdim. :/

Kendi listemi de yapayım bari.
-Yasopp
-Van der Decken
-Foxy
-Akainu
-Teach

Başka da sevmediğim yok.

Sevmem için bir sebep yok. Hafıza kaybetme olayının arkasına sığınıp da, Ace'in meyvesini çok hak etmiş gibi kendine ait olarak görmesi sevmemem için yeterli sebeplerdir. Kendini hiçbir şekilde affettiremez bana.

Foxy'nin olduğu bölümleri bile zevkle izlemiştim.Sevmediğim karakter yok :D Belki Enel olabilir bi tek o itici geliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık