Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Yazı Dizisi

Eline sağlık. Okudukça okuyası geliyor insanın, keşke daha uzun olsa bölümler.

Grand Line'ın akıntı olduğu bilgisine ilk kez denk geldim. Ben hep Sakin kemer tarafından ayrıldığından kendi başına bir okyanus addediyordum.

Çıkışı nasıl yaptıklarını merak ediyorum. Zeff, Shanks, Arlong, Krieg, Norland girip geri çıkmış adamlar.

Bir de adalar demişken gökyüzü adalarından da bahsetseydin keşke. :/

Eline sağlık. Okudukça okuyası geliyor insanın, keşke daha uzun olsa bölümler.

Grand Line'ın akıntı olduğu bilgisine ilk kez denk geldim. Ben hep Sakin kemer tarafından ayrıldığından kendi başına bir okyanus addediyordum.

Çıkışı nasıl yaptıklarını merak ediyorum. Zeff, Shanks, Arlong, Krieg, Norland girip geri çıkmış adamlar.

Bir de adalar demişken gökyüzü adalarından da bahsetseydin keşke. :/
Daha uzun yaparsam, kütüphane konusu gibi olur. Detaylı özet diyelim.

Krieg şansa bala Sakin Kemer'den geçmiş. Diğerleri sonuna kadar gitmiş olabilirler.

Gökyüzü adalarından mitoloji bölümünde bahsedeceğim.

Daha uzun yaparsam, kütüphane konusu gibi olur. Detaylı özet diyelim.

Krieg şansa bala Sakin Kemer'den geçmiş. Diğerleri sonuna kadar gitmiş olabilirler.

Gökyüzü adalarından mitoloji bölümünde bahsedeceğim.
Sona giden nasıl çıkıyor sahi? Bildiğim herhangi bir çıkış yok. Giren girdiğiyle kalıyor sanki. :D

Savaş Gereçleri Dair bölümü eklenmiştir.

Not: Beni en çok zorlayan bölüm bu oldu. Kafamı bayağı zorladım açıkçası. Sabah sekiz gibi başlamıştım, düşünmekten anca bitirebildim. Telefondan yazdığım için imla hataları olabilir.

Savaş Gereçleri Dair bölümü eklenmiştir.

Not: Beni en çok zorlayan bölüm bu oldu. Kafamı bayağı zorladım açıkçası. Sabah sekiz gibi başlamıştım, düşünmekten anca bitirebildim. Telefondan yazdığım için imla hataları olabilir.
Eline sağlık.
Bu arada mümkün mü bilmiyorum ama sitenin iki yanındaki o boşluklar azaltılsa çok iyi olur. Sayfanın 1/3 boşa gidiyor

Eline sağlık başkan birde Bisento var WB ile Weevil'in kullandığı. Çok kullanılmayan birşey olduğu için yazmaya gerek duymamışsındır büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık