Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece vs. Naruto

Hangi Taraf Kazanır ?

• One Piece Ekibi

Kullanılan: 73 40.3%
  • Naruto Ekibi

Kullanılan: 103 56.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 5 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    181
Elma ile armut toplanmaz diye bir söz vardır ya hani, bu karşılaştırmada oyle one piece-naruto-bleach çok farklı özellilkler cok farklı yetenekler nasıl karşılaştırıyorsunuzda şu daha güçlü diyorsunuz çok enteresan geliyor bana, ben tamamen gır gır eglence amaclı olarak bakıyorum bu tarz konulara. Oyumda one piece tarafına ama neye göre, naruto ve bleach one piece yanında çerez kalır kalite olarak :D

Elma ile armut toplanmaz diye bir söz vardır ya hani, bu karşılaştırmada oyle one piece-naruto-bleach çok farklı özellilkler cok farklı yetenekler nasıl karşılaştırıyorsunuzda şu daha güçlü diyorsunuz çok enteresan geliyor bana, ben tamamen gır gır eglence amaclı olarak bakıyorum bu tarz konulara. Oyumda one piece tarafına ama neye göre, naruto ve bleach one piece yanında çerez kalır kalite olarak :D
Konu kalite değil yalnız. Sen yanlış gelmişsin :oops:

Narutodaki adamlar taktiksel zekayla bizimkilere basarlar, Tobirama ve Minato'nun ışınlanmasını çok hafife alıyorsunuz bence. Minato'nun ışınlanmasından bir Katakuri kurtulur geleceği gördüğü için. Adamlar aynı zamanda saldırıyı naklediyor başka yere, üzerine gelen elemental bir saldırıyı veya kesişi de nakledebilir.

Madara ve çaresizliğin ne olduğunu göstermek lazım. Bu adamı yenen bir de Hashi var.:d

Naruto da özel bedenler o kadar dayanıksız da değil. Kör dirilmiş Madara ortada.

Son düzenleme:
Tsunadenin parçaladığı Susanoo'yu çok büyütüyorsunuz. Şu an uzun uzun yazamıyorum daha sonra yazacağım. Hatta ileride bununla ilgili bir analiz bile açabilirim. Şimdilik şunu diyorum Susanoo'yu Big Mom çok rahat parçalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık