Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Ona kızamadım Sabo vs Smoker olmamış kapışma yok ace gibi meyve nötrleme olmuş.Adamlar yapar yapar yani mangada aynısı var. :)
Yok Bullet e ikisi birleşip dalıyor ya komik orası xd ateş ile duman birleşip havai fişek gibi çıkıyorlar.. Smoker in vurması ile Sabo nun tekniği bir mi? Komikti :D

Gerçekler acıtır. ;)
Yav ne gerçeği ya adam fiziksel tek atıyor millete hakili kaldı ki Croco da hakide yok. Sables atıyor ona buna xd 19 yaşında geçerken tek atmıştır buna xd

Yok Bullet e ikisi birleşip dalıyor ya komik orası xd ateş ile duman birleşip havai fişek gibi çıkıyorlar.. Smoker in vurması ile Sabo nun tekniği bir mi? Komikti :D

Yav ne gerçeği ya adam fiziksel tek atıyor millete hakili kaldı ki Croco da hakide yok. Sables atıyor ona buna xd 19 yaşında geçerken tek atmıştır buna xd
Yenişememişler diyor sen tek atmıştır diyorsun git kumda oyna ya. O kadar yazı yazdım oraya mı takıldın.

Seninki Law ile ortak olmuş.Eee davul dengi dengine işte. :D Plan yaptım indireceğiz dediği başka meyveye bel bağlamak.Roger sağlam kapak yaptı en sonda ama.Bunu almak isteyen croco gibi tipler hazineye layık değildir diye.:fool:
Anca böyle avut sende kendini. Adam "Gel benle" deyip çatır çatır planını uygulattı senin gibi Law'ın "Şunu yapmazsan böyle olur" tehditleri karşısında iki büklüm, yüzü solmadı. :D

Gidin Alabasta kumunda oynayın Koffy fanları.

Seninki Law ile ortak olmuş.Eee davul dengi dengine işte. :D Plan yaptım indireceğiz dediği başka meyveye bel bağlamak.Roger sağlam kapak yaptı en sonda ama.Bunu almak isteyen croco gibi tipler hazineye layık değildir diye.:fool:
Film Law üstüne kurulu resmen Law ın meyve olmasa hepsi geberecekmiş, planı yapan Law Croco Sables attı xd

@Sir Crocodile işte o sıralar bu imkansız yenişememişlerse, Croco başa baş bu filmde dövüşmesi lazımdı. O kısım mantık dışı kalıyor otomatik olarak.

Üye silindi 1004

Film Law üstüne kurulu resmen Law ın meyve olmasa hepsi geberecekmiş, planı yapan Law Croco Sables attı xd
Boşuna Beyazsakal satın almıyorsun o meyveyle. :hhh: Deniz ve deniz taşı geçirmeyen meyvenin antisi bile Law'ın meyvesi. Doffy boşuna o meyve için histeri çığlıkları atmıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık