Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece SBS 66

Beyazsakalı mı daha sexi yoksa hancockmu felan mı sormuşlar E.oda kıyaslamış göğüsleri:D
ve galiba yanlış değilsem yabancı sitelerden araştırdığım kadarıyla sorulardan biri aokijinin penisi buzmu kizarununki ışıkmı gibi bir soru gelmiş E.oda yeter lan evet buz ve ışık demiş:hhh:

Sanırım ilk çocuklar şöyle,

Bıçaklı eleman Dr. Hogback-sama
Yanındaki aslanlı eleman Buggy'nin tayfadan Mohji
Dans eden kız Cindry-chan
Sonuncuda Perona

Bir altta da tayfanın resimlerinin altlarındaki harfler kan gruplarını simgeliyor.
Diğerlerinden bende bir şey anlamadım. Yukarıdakiler de sadece tahminlerim yanlış olabilirler. Elinize sağlık...

Beyazsakalı mı daha sexi yoksa hancockmu felan mı sormuşlar E.oda kıyaslamış göğüsleri:D
ve galiba yanlış değilsem yabancı sitelerden araştırdığım kadarıyla sorulardan biri aokijinin penisi buzmu kizarununki ışıkmı gibi bir soru gelmiş E.oda yeter lan evet buz ve ışık demiş:hhh:
siz gidin ben buna kopuyorum :hhh:

bizimkilerin kan gruplarını yazmışlar.. anladığıma göre franky ve zoro AB, robin usopp sıfır "0" sanji de sıfır ama rh negatif, luffy A, nami, brook ve chopper B..

Kokoro'nun genç bir deniz kızı iken nasıl göründüğü de var ilkinde. Harbiden taşmış ama yaşlanınca alkolün de etkisiyle iyice gözden düşmüş herhalde :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık