Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Ödül Avcısı konusundan çok yürünür. Yürünülmeli...
Bu tarz bir oyunda tecrübem hiç olmadı, şimdilik okuyucu olarak takılırım. Sonradan katılma imkanımız varsa altından kalkabilirim diye güvenim olursa katılmak isterim.

Şimdi farkettim Samsunlu musun? :ehe:
Evet.Çok tehlikeli bir ırk'tan geliyorum :) Ulan niye böyle dedin kendimi başka bir gezegenden gelmiş gibi hissettim :D
Korsan olmayız biz de.
O zaman dediğin olur.
bulabilirsek gmlere dalak he:at:
Onlar için daha erken çok güçlenmemiz lazım :D
konuyu yeni gördüm kafamda bir karekter canlandı nerden başlayacağımıza ittifak olarak karar verebiliriz çok sorun değil bence. önemli olan liderimiz kim olacak.
South Blue'den başlayalım diyorum ben Lider olmayacak Shicibukailik gibi bir organizasyon var aklımda herkezin eşit şartlarda olacak.Para kazanıldığında ortada toplanacak ve paylaştırılacak.Meyvede aynı şekilde eğer meyve bulduk diyelim ya satıcaz yada içimizden yemek isteyen varsa belli bir miktar ücret karşılığında ona vericez.Eğer organizasyon büyürse meyve ticaretine felan bile geçebiliriz kafamda çok deli olaylar varda bunları ittifat kurduğum kişilerle özelden konuşacağım.

Evet.Çok tehlikeli bir ırk'tan geliyorum :) Ulan niye böyle dedin kendimi başka bir gezegenden gelmiş gibi hissettim :D

O zaman dediğin olur.

Onlar için daha erken çok güçlenmemiz lazım :D

South Blue'den başlayalım diyorum ben Lider olmayacak Shicibukailik gibi bir organizasyon var aklımda herkezin eşit şartlarda olacak.Para kazanıldığında ortada toplanacak ve paylaştırılacak.Meyvede aynı şekilde eğer meyve bulduk diyelim ya satıcaz yada içimizden yemek isteyen varsa belli bir miktar ücret karşılığında ona vericez.Eğer organizasyon büyürse meyve ticaretine felan bile geçebiliriz kafamda çok deli olaylar varda bunları ittifat kurduğum kişilerle özelden konuşacağım.
hocam eşitlik güzel söylem ancak lidersiz bir topluluk dağılmaya mahkumdur. kardeşlik yasaları koyalım ve ihanetin cezası ölüm olsun. (yani biri ihanet ederse diğerleri onun peşine düşsün)

hocam eşitlik güzel söylem ancak lidersiz bir topluluk dağılmaya mahkumdur. kardeşlik yasaları koyalım ve ihanetin cezası ölüm olsun. (yani biri ihanet ederse diğerleri onun peşine düşsün)
Dediğim gibi şuan 3 kişiyiz liderlikte gözüm yok ama lider olmasına karşıyım çünkü herkez eşit olursa söz hakkıda eşit olur ve anlaşmazlıkta fazla olmaz.
Çarşambalı olaydı beklentilerim daha yüksek olurdu :D Reelde vs falan atardı :D Ben de Havzalıyım :D
Bafraya geldin mi daha önce ? Niye bakıyosun diye adam piçaklıyorlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık