Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
ittifak kurarsak karşımıza ona göre rakip koyar bunlar :D
Bazı yerlerde dediğin gibi olur ama her zaman öyle olmaz o zaman ittifak kurmanın bir amacı kalmaz örnek olarak 1-1 de zorlanırız ama 2-1 de daha rahat alırız.Hem gelişmemizdede yardımcı olur ittifak.
Dinime kufreden musluman olsa.Asil sen ittifak teklifini kabul etmiyon
Eşit olursak kabul ederim ben teklifimi herkeze ona göre yapıyorum ama sen liderlik istiyorsun bende sana cevabını verdim :)

Peki mesela troysi nin basina odul kondu 70 milyon.Ben onu avlarim size hukumete teslim ettim o parayla buyuk gemi alabilir miyim yoksa zaten oyunun basinda gemimiz olacak mi ve gemiler standart mi

Bazı yerlerde dediğin gibi olur ama her zaman öyle olmaz o zaman ittifak kurmanın bir amacı kalmaz örnek olarak 1-1 de zorlanırız ama 2-1 de daha rahat alırız.Hem gelişmemizdede yardımcı olur ittifak.

Eşit olursak kabul ederim ben teklifimi herkeze ona göre yapıyorum ama sen liderlik istiyorsun bende sana cevabını verdim :)
Sen hangi denizden basliyacagim demistin

Ben birini öldürmeyi kafaya koydum. En kötü sistemini yıkarım :a:
Merak ettim şimdi kime düşman oldun hemen.
Flashback'i yazmayı yeni bitirdim, 4500 karakter falan oldu. Ya ben acaba uzun mu yazıyorum, sizinkiler ne kadar oldu?
Daha hiç bir şey yazmadım. Karakterin kişiliğini bir türlü oluşturamadım.
Benim ki şuan 8000 küsür ki daha bitmedi bile.
Karakterine sağlam asılıyorsun. Banada yardım edersin herhalde.

Roronoa Zoro

Ya kurgu gereği mesela denizci ya da kelle avcısı olarak başlayıp korsanlığa geçiş yapabileceğiz değil mi? Bi'kaç ay takılıp sonradan korsan falan mı olsam gibisinden.
Olur.
Denizcilik kıyak iş aslında. Kor olana kadar meyve yeme amiral lazım olunca GM sana öküz bir meyve verir zaten :D
Meyvesiz kor amiral olsun siteyi üzerine de yaparım. Meyveye teşvik etmiyorum, sadece deniz çok thlikeli.
Yalniz bizim disimizdada oyunda guclu karakterler olacak mi guclu korsanlar amiraller falan(o yazilan demir el tarikatcilar haricinde)soruyorum cunku onlarlada tayfa kurulabilir mi
Olacak emil ol olacak.

Şu konu açıldığından beri bir kere diğer konuları açmadım.
Şu konu açıldığından beri bir kere diğer konuları açamadım.
Peki mesela troysi nin basina odul kondu 70 milyon.Ben onu avlarim size hukumete teslim ettim o parayla buyuk gemi alabilir miyim yoksa zaten oyunun basinda gemimiz olacak mi ve gemiler standart mi
Seri başında don atletle başlayacaksınız. Geçmiş Rp'nize göre belli bir başlangıç parası alacaksınız, bu parayla ya başlangıçta seçtiğiniz meyveyi alabilirsiniz ya da dövüş sanatınıza uygun silah. Ya da evcil hayvan alabilirsiniz. Eğer ittifağındaki kişinin ödülü varsa, sen denizcilere yaklaşma kokundan tanırlar seni. Denizcilerimizi küçümseme.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık