Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Rpg

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

4 Deniz mi Grand Line mi?

• Kullanılan toplam oy
    70
  • Anket kapatılmış .
Çok karışık bu ne böyle kafam karıştı iyice :D Hamleleri nasıl yapıyoruz ona bir örnek versene yazarak hiç birşey yapamam ki ben hamle nasıl apıcam mesela senle 1-1 ws atıyoruz nasıl olacak ?
Hız statın senin yüksek diyelim. Saldırı önceliği senin saldırını betimlemen gerekiyor. Ne kadar anlaşılır anlatırsan o kadar yarar sağlar sana. Mesela rakibimin kafasına kılıç savurdum dersen hatalı olur. Kılıcı ne yönde, nasıl savurdun, savururken hangi pozisyondaydın bunları güzelce anlatmalısın. Anlatıcı yazını okuduğunda kafasında canlandırabilmeli. Bu hamlenin başarılı olup olmamasını bile etkileyebilir. Daha sonra bende saldırına nasıl tepki verdiğimi anlatıyorum. Son olarak anlatıcı hamleleri sonuçlandırıyor. Sen vurdun yada ıskaladın şu şöyle kaçtı şu durumda gibi

Hız statın senin yüksek diyelim. Saldırı önceliği senin saldırını betimlemen gerekiyor. Ne kadar anlaşılır anlatırsan o kadar yarar sağlar sana. Mesela rakibimin kafasına kılıç savurdum dersen hatalı olur. Kılıcı ne yönde, nasıl savurdun, savururken hangi pozisyondaydın bunları güzelce anlatmalısın. Anlatıcı yazını okuduğunda kafasında canlandırabilmeli. Bu hamlenin başarılı olup olmamasını bile etkileyebilir.
Anladım şimdi peki ya bunda herhangi bir süre varmı mesela ben hamlemi yaptım sözümü yazdım karşı taraftaki ne kadar sürede cevap verebiliyor ?

Anladım şimdi peki ya bunda herhangi bir süre varmı mesela ben hamlemi yaptım sözümü yazdım karşı taraftaki ne kadar sürede cevap verebiliyor ?
Göreviniz açıldığında anlatıcı sizden pasiflik süresi istiyor. 2 gün dediniz mesela 2 gün geçtiği halde yazmamışsa uyarı alıyor. başka sitelerde 3 kez uyarı alınca görevden çıkarılıyord ve gelişim puanı alamıyordu. Ama bu sitede nasıl olcak bilmiyorum anlatıcıya bağlı.

Karakter nasıl bir adada büyümüş, nasıl yolculuğa çıkmış bunun gibi şeyler için ilk olarak adanın özelliklerinden bahsettim.

Bence karakter için çok güzel bir çizelge hazırladım ada içindeki kurguyu güzel ayarladım. :D
Hee tamam şimdi anladım.Ne karakteri yaratıyorsun bu arada kılıç ustası vb. olarak söylemek istemiyorsan söyleme.

Göreviniz açıldığında anlatıcı sizden pasiflik süresi istiyor. 2 gün dediniz mesela 2 gün geçtiği halde yazmamışsa uyarı alıyor. başka sitelerde 3 kez uyarı alınca görevden çıkarılıyord ve gelişim puanı alamıyordu. Ama bu sitede nasıl olcak bilmiyorum anlatıcıya bağlı.
Yani 2 gün boyunca karşılıklı yazışacağız :D oda güzel zamanı kısıtlı olanlarda oynayabilir yani.

Hayır :D sen yazıcaksın o yazıcak sonra anlatıcı yazacak bu 1 turdur. 1 tur atlamak için 2 gün süreniz var. 1 tur atladıktan sonra süre sıfırlanır tekrar 1 tur dönmek için 2 gününüz olur
Yani şöyle diyebilir miyiz ben hamlemi yazdım saldırdım mesela rakibimde savunmasını yazdı daha sonra o saldırısınız yazıp sonra ben mi savunmamı yazıcam böyle birşey mi olucak ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık