Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Montajları (Millennium Wizard)

Sen gerekli ayarı aldıysan yeterli.Artık senin gibi Sables yerine bunu atacağım üstüne.:rolleyes: Croco'nun baştaki tipine gül gül öldüm videoyu yaparken güzel uydu tipe. :D
Sen 50 video atsan fark etmez, gerçekler daha çok acıtır. ;)

Senin sıfat sürekli benim yorumlardan sonra Dof gibi oluyor sen hala video atarım diyorsun :S

Dikkat et seninle uğraşmaya başlarsam Kaido adı duymuş Koffy'e dönersin. :hhh:;)

Artık @Sir Crocodile kışkırtmak için bu videoyu atar durursun.
Bunu hayalinden uyandırmak lazım... :D

Sen 50 video atsan fark etmez, gerçekler daha çok acıtır. ;)

Senin sıfat sürekli benim yorumlardan sonra Dof gibi oluyor sen hala video atarım diyorsun :S

Dikkat et seninle uğraşmaya başlarsam Kaido adı duymuş Koffy'e dönersin. :hhh:;)

Bunu hayalinden uyandırmak lazım... :D
Yine başlamış ya... :D

Bir surat lafıdır gidiyor onda da birşey olsa gam yemeyeceğim.Adam düşmana dişlerini gösteriyor lakayıt lakayıt yürürken saldırı gelince ciddileşiyor.Olay bundan ibaret.Birde rüya gören ben oluyorum ama. :D

Yine başlamış ya... :D

Bir surat lafıdır gidiyor onda da birşey olsa gam yemeyeceğim.Adam düşmana dişlerini gösteriyor lakayıt lakayıt yürürken saldırı gelince ciddileşiyor.Olay bundan ibaret.Birde rüya gören ben oluyorum ama. :D
Dişlerini mi gösteriyor, dilini de çıkarsaydı be MW? Sesli gülüyorum ekran başında... :hhh:

Ortaklık teklif eden Koffy ''Kendini benimle bir tutma'' diyen Croc. Sen daha çok video yaparsın... ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık