Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Montajları (Millennium Wizard)

Bu Koffyciler hala ne diyor ya? :ehe:

Bu gülüş 150 bin izlenmiş.
Adamı gülüyor diye öven bir Koffy tayfası var. :D
O da WB'nin yaptığı şeye falan gülüyor diyenler var, la Croc gitmiş WB ile kapışmış bunu biz bu kadar överek anlatmıyoruz. Bu Dofcular = İplikçi Nedim... :D
Bu Koffy WB'ye Croc gibi falan gitseydi şimdi Yonkou üstü ilan etmişti bu Koffyciler :D

Adam Kaido'nun adını duyunca gül gibi soluyor, rengi değişiyor... :D

Bu Koffyciler hala ne diyor ya? :ehe:

Adamı gülüyor diye öven bir Koffy tayfası var. :D
O da WB'nin yaptığı şeye falan gülüyor diyenler var, la Croc gitmiş WB ile kapışmış bunu biz bu kadar överek anlatmıyoruz. Bu Dofcular = İplikçi Nedim... :D
Bu Koffy WB'ye Croc gibi falan gitseydi şimdi Yonkou üstü ilan etmişti bu Koffyciler :D

Adam Kaido'nun adını duyunca gül gibi soluyor, rengi değişiyor... :D
@Wataame Daisuki döndü ayağının tozuyla sana bir sopa çeker şimdi. :) Timsahların döne döne kopardığını görmüştüm ama sözünden döneni de sayende görmüş oldum.:hıh:

@Wataame Daisuki döndü ayağının tozuyla sana bir sopa çeker şimdi. :) Timsahların döne döne kopardığını görmüştüm ama sözünden döneni de sayende görmüş oldum.:hıh:
@Wataame Daisuki senden daha çok Croc fanı geldi ya hakkını verecek artık... :D

Nerede sözümden dönmüşüm ya? Ben ne dediysem onu derim Koffy hakkında. Adam gülüyor diye öven bir fan kitlesi var adamın ben napayım, ister istemez malzeme geliyor bana... :D :ehe:

@Wataame Daisuki senden daha çok Croc fanı geldi ya hakkını verecek artık... :D

Nerede sözümden dönmüşüm ya? Ben ne dediysem onu derim Koffy hakkında. Adam gülüyor diye öven bir fan kitlesi var adamın ben napayım, ister istemez malzeme geliyor bana... :D :ehe:
Kıskanma seninki saçma sapan gülüyor diye … bunun da lafını yapmazsın be şu forumdan git en Doffy sevmeyenine sor o bile Doffy sama hazretleri karizma gülüyor der. :rolleyes:

Kıskanma seninki saçma sapan gülüyor diye … bunun da lafını yapmazsın be şu forumdan git en Doffy sevmeyenine sor o bile Doffy sama hazretleri karizma gülüyor der. :rolleyes:
Saçma sapan gülüyor diye mi? La Koffy gülüşünü övüyorsunuz. Al 150 bin izlenmiş diyor @Montana Koffy için, 2 yıl önce atmışlar 290 bin izlenmiş.
Favori anketlerde bile Koffy geride Croc'dan, siz her yerde tokatlanmaya doymadınız bu konuda da ben doyurayım sizi... ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık