Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Kaçardı diyorsa kaçardı. Adam açıkça demiş güçlü demediyse de bunu demiş ihtiyacı olan zamanı kazanırdı demiş. Ayrıca Luffy'nin Mangadaki sözü de bunu destekliyor. G4'e karşı ezildiği de orta da.
Bak şunu açık söyleyeyim bana göre Luffy'nin sözleri yetersiz kaçabileceği konusunda. Çizimi tam tersini söylüyor. Orada hata yapmış Oda. Ama bunun üstüne Luffy'nin sözlerinş destekleyen açıklama yapmış.

Dof'un kafesi öyle çok enerji yemiyor bence neden dersen enerji yediğinde Law'ın halini görüyoruz ama Dof çok rahat üstüne uyanışla dönüşüyor. Ve haklı olsan bile öyle olsaydı şöyle olurdu varsayım oluyor : o)

Ha shounen mantığı diyorsan Dof direk uyanış aşça Luffy'i alsa dersin. Ama yine aynı mantıkla Luffy'nin kozu hep ölüm eşiğinde ortaya çıkıyor.

Kata dövüşünde ise Luffy'nin seviye atlaladığı Kata'nın seviyesine eriştiği ve onu tam gücünde yendiği net. Luffy vs tamamlanmadan Kata'nın dengi olmuştu. Artık rakibi Kata değil bence.

Önceki rakiplerinde haklısın Croco Moria falan. Ama Dof'u gücüyle yendi Luffy.
Hepsinde haklı olsan bile Oda sağlam Dof vs Lufy ne olur diye bir soruya cevap vermediği sürece gerçeği bilemeyeceğiz. Kafes benim kişisel fikrim olarak kalsın ama ortada Law'ın mutlak ölüm saldırısı var. Şu olabilir ama bak Kuzan=Dof>Fuji>Lufy=>Kata>=Lufy=>Handikaplı Dof. -Gamaknife serinin kaderini değiştirdi.-

Bu şimdi canon değil mi? Animede Ace, Shanks ile konuşurken Luffy kusurs bakmasın ama KK ben olacağım tarzı bir şey diyordu, burda da ilgilenmiyorum falan demiş.

Hepsinde haklı olsan bile Oda sağlam Dof vs Lufy ne olur diye bir soruya cevap vermediği sürece gerçeği bilemeyeceğiz. Kafes benim kişisel fikrim olarak kalsın ama ortada Law'ın mutlak ölüm saldırısı var. Şu olabilir ama bak Kuzan=Dof>Fuji>Lufy=>Kata>=Lufy=>Handikaplı Dof. -Gamaknife serinin kaderini değiştirdi.-
GKnife'ın dof'un tedavisi sonrası çok etkisi olduğunu düşünmüyorum. Adam hem aynı saldırılarına devam etti hem de çok daha üst seviyelere geçti. Kafes konusuna da ek olarak şunu söyleyeyim o kadar çok enerji harcasaydı GamaKnife saldırısı da etkisi dövüş boyunca önemli ölçüde devam etseydi o kadar büyük güç isteyen kafesi devam ettirebilir miydi Dof. Kafes düşüncenle birlikte bu soruda bir yerde kalsın : o)

Yaptığın sıralamaya katılmıyorum Luffy'nin Amiral seviyesi rakiplerle karşılaşmaya yeni yeni başlayacağını düşünüyorum ama güç olarak değil de serideki ağırlık olarak dersen Luffy hariç katılırım. Dof'un serideki önemi devam ediyor gördüğümüz gibi.

Sana hak vermediğimi de düşünme Dof fanı olsam ben de kesinleşmeden kabul etmezdim belki. : o)

Bu şimdi canon değil mi? Animede Ace, Shanks ile konuşurken Luffy kusurs bakmasın ama KK ben olacağım tarzı bir şey diyordu, burda da ilgilenmiyorum falan demiş.
Mangada öyle geçmiyor, orası animatörlerin doldurması. Mangada Shanks-Ace iletişimi kısacık zaten.

Eski Türkçe çevirilere bazen güven olmuyor en doğru halini atalım, İngilizce ama.

Flashback!Shanks: You wanted... // ...to see me?
Flashback!Ace: Hey, hey... don't get the wrong idea here!! // I hear you saved my little brother's life... he talks about you all the time! / So I figured I just had to at least meet you and say thanks......!!
Flashback!Shanks: ! // You're Luffy's......?!! Wow...!! I never knew he had a brother... // I see... A pleasure to meet you! Please, tell me how he's doing! // Let's throw a party~~!!

Korsan Krallık ile alakalı hiçbir şey yok.

Op'de yan hikayeler daha ilgi çekici oluyor. Tekrar ellerine sağlık devamını bekliyoruz. Adamda haki taşıyor be, meyveyle birleşmiş havayı etkiliyor.

@RedTeroR Ace'nin de haki taşıyormuş ne diyorsun?

@kuroashi.no.sanji1993 Shanks fanları en tehlikelisi.
Ace bu, zaten kalıbına sığmıyor taşırması normal :at:

Mangaka onaylı olsaydı güzel bilgiler vardı :/
Manga onaylı değil ama izinli olsa olmuyor mu :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık