Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Luffy insanlara yardım edince iyi birisi, birisini rehin alınca abi adam korsan tabi puştluk yapacak... :oleyo:

Editör boş yapmış bu arada. Luffy rehin almamıştır ödünç çalmıştır en fazla.
Hikayede tam olarak iyi kötü diye biri yok zaten. Kaldı ki Luffy ne isterse onu yapan biri. İnsanlara yardımı da rehin almayı da (ki ona ne kadar rehin denirse artk) kendi kafasına göre yapıyo. İyi mi kötü mü diye sorgulamadan ama ne olursa olsun insanlara zarar vermiyo

Luffy-Zoro-Kid-Law ve Yamato artık Kaido’nun karşısındadır ve dövüşe hazırlardır...
Zoro: Tamam Luffy dövüş planımız nedir...?
Luffy: Tamam hepiniz dinleyin... şimdi önce bir saldırıyoruz... sonra baktık olmadı hemen sağa sola kaçıyoruz.. sonra bir daha geri gelip saldırıyoruz... sonra yine kaçıyoruz kaçıyoruz ve kaçıyoruz... sonra yine saldırıyoruz... sonra bir rehine arıyoruz... arada bir de yemek falan yesek çok muazzam olur... Ama herkesin tek bir şeye odaklanmasını istiyorum...! KAÇMAK...!

Zoro-Kid-Law-Yamato;
Bu bildiğin Trailer olmuş, buralar değerlenir yerimizi alalım.

Luffy-Zoro-Kid-Law ve Yamato artık Kaido’nun karşısındadır ve dövüşe hazırlardır...
Zoro: Tamam Luffy dövüş planımız nedir...?
Luffy: Tamam hepiniz dinleyin... şimdi önce bir saldırıyoruz... sonra baktık olmadı hemen sağa sola kaçıyoruz.. sonra bir daha geri gelip saldırıyoruz... sonra yine kaçıyoruz kaçıyoruz ve kaçıyoruz... sonra yine saldırıyoruz... sonra bir rehine arıyoruz... arada bir de yemek falan yesek çok muazzam olur... Ama herkesin tek bir şeye odaklanmasını istiyorum...! KAÇMAK...!

Zoro-Kid-Law-Yamato;
Luffy: Yamato kaçırayım mı kız seni baban vermezse?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık