Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece "magazine"

Güzel eğitim vermiş Ace'e. Demek ki 100 suikast girişimi yok. İlk başlarda yapmış. Sonrası alışkanlık olmuş. Bir nevi eğitime dönüşmüş. Ama çok güzel hikaye yapılmış hoşuma gitti.

@Erkan12

Bro senin adamın hikayesi var baya güzel gidiyor. Haberin var mı? :D

https://twitter.com/sandman_AP/status/1007613741024735232
Olmaz mı. Acayip bilgiler edindik. Kaido Shiki zamanında Yonko değilmiş, Beyazsakal'ın elini Ace yakmış. Vista kılıçustalığında Thatch'i den önde ama güç olarak değil. Teach her zaman ki gibi tek atmaya devam ediyor. 75 lik adamı meyvesiz tekliyor. Mermiye bana mısın demiyor. Meyveyi almak için öldürebilirsin diye Thatch'i ye taktik vermiş. Demek ki Big Mom'ın yaptığı gibi meyve çalma işlemini başından beri biliyordu, ama ortaya şu soru çıkıyor madem öldürerek bu iş oluyordu en baştan yapaydı ya, teker teker toplasaydı Karanlık meyvesi denk gelene kadar. Ben halen karanlık meyvesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum, 2 meyveye olanak sağlayacak kapasiteyi kullanacak alanı açması yönünden.

Ek olarak Animeyi tamamen boşa çıkarmış roman, Ace Shanks ile görüşürken korsan krallık hedefi olmadığını söylüyor.

Beckman'ın dediğine göre Ace Shanks ile buluşurken kar fırtınası dinmiş, gittikten sonra tekrar başlamış. Tipik logia.

Son düzenleme:
Teach'in yaptığı numaralara bir başkası daha eklendi gibi. Kitapta Teach önce gülüyor, sonra acı içinde bağırıyor dendi. Ace'te bunu tuhaf buluyor. Yani nasıl ki o tayfa içerisinde saklanıp numara yapmışsa, güçsüz numarası yapmak için acımış gibi davranıyor. Nitekim Shanks'a o yarayı kim verdi mevzusu açılınca önce ben verdim diyor sonra şaka yaptım diyor. Her zaman güçsüz rolü yapmış ve tümen komutanlığını almamış.

Olmaz mı. Acayip bilgiler edindik. Kaido Shiki zamanında Yonko değilmiş, Beyazsakal'ın elini Ace yakmış. Vista kılıçustalığında Thatch'i den önde ama güç olarak değil. Teach her zaman ki gibi tek atmaya devam ediyor. 75 lik adamı meyvesiz tekliyor. Mermiye bana mısın demiyor. Meyveyi almak için öldürebilirsin diye Thatch'i ye taktik vermiş. Demek ki Big Mom'ın yaptığı gibi meyve çalma işlemini başından beri biliyordu, ama ortaya şu soru çıkıyor madem öldürerek bu iş oluyordu en baştan yapaydı ya, teker teker toplasaydı Karanlık meyvesi denk gelene kadar. Ben halen karanlık meyvesi ile alakalı olduğunu düşünüyorum, 2 meyveye olanak sağlayacak kapasiteyi kullanacak alanı açması yönünden.

Ek olarak Animeyi tamamen boşa çıkarmış roman, Ace Shanks ile görüşürken korsan krallık hedefi olmadığını söylüyor.

Beckman'ın dediğine göre Ace Shanks ile buluşurken kar fırtınası dinmiş, gittikten sonra tekrar başlamış. Tipik logia.
Teach için Shanks'e zamanında hile hurda ile zarar vermiştir diyordum da şimdi o düşüncem sarsıldı baya. Harbi harbi zamanında gücü yüzünden zarar vermiş olabilir Teach.

Bir de Teach'i MF'a kadar severdim ama MF baya ayar olmuştum adama. Ama şu hikayedeki hali felan çekiyor kendine. Galiba Teach'in ana karakter olduğu bir seri de ilgi çekici olurdu.

Bu arada Shanks, WB ile olan konuşmasında diyor zaten WB'ye.

Son düzenleme:
Teach için Shanks'e zamanında hile hurda ile zarar vermiştir diyordum da şimdi o düşüncem sarsıldı baya. Harbi harbi zamanında gücü yüzünden zarar vermiş olabilir Teach.

Bir de Teach'i MF'a kadar severdim ama MF baya ayar olmuştum adama. Ama şu hikayedeki hali felan çekiyor kendine. Galiba Teach'in ana karakter olduğu bir seri de ilgi çekici olurdu.

Bu arada Shanks, WB ile olan konuşmasında diyor zaten WB'ye.

Hile hurda ile zarar verse KK'lik hedefi ve bu kadar büyük düşman olması söz konusu olmazdı. Shanks bu kadar peşinde koşmazdı.

Teach KK seviyesinde birisi olacak. Bu adamın ne fiziksel kuvveti ne de dayanıklılığı değişti. Sadece 2 tane sağlam meyve yedi. Büyük ihtimalle zaten vurduğundan oturtan, dayanıklılığı üst düzey olan birisiydi. Zaten kendisi bir D.

WB meyvesiz de güçlüdür. BM da. Kaido da meyve varsa o da aynı şekilde. Teach'de de aynı mantık var işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık