Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Karakterleri ve KorsanFan

Sen anlamını yalnış biliyorsun. Bim poşeti olan kişi dof :a:
Mobilde olmasam atardım resimleri.Hani bim poşetinin bir ucu kopar da tek uç ile taşımaya çalışırsın ya.He law da öyle işte.Bjr kolu kopuyor.

Yav bana Law gömdürtme durup dururken.Hayatımın amacı Doflamingo deyip de hayatı boyunca ulaşmaya çalıştığı amaca bir başkası sayesinde ulaşmış ve vsde de iki kere teke tek yakalamışken poşet olan bir adama adam demem.

Mobilde olmasam atardım resimleri.Hani bim poşetinin bir ucu kopar da tek uç ile taşımaya çalışırsın ya.He law da öyle işte.Bjr kolu kopuyor.

Yav bana Law gömdürtme durup dururken.Hayatımın amacı Doflamingo deyip de hayatı boyunca ulaşmaya çalıştığı amaca bir başkası sayesinde ulaşmış ve vsde de iki kere teke tek yakalamışken poşet olan bir adama adam demem.
Kendi de bir defa öldürebilirdi. Kurgu gereği bıraktı.

Yav Law'ı gömmeye sen başladın zaten. Bana suç atma :oleyo:

Dofta içi delik poşet oluyor o zaman :oleyo:

Ayrıca birinin yenilmesiyle adamlığın ne alakası var? O mantıklı kid Shanks'i hedeflerken tek gelen Kaidouyu yenemediği için adam değildir :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık