Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Karakterleri ve KorsanFan

Teşekkürler,5-6 yaşımdan beri Zoro fanıyım ayağınızı denk alın:mincika:.Birazcık enaniyet ve kendi reklamımı yaptıktan sonra listeme geçeyim.

Luffy: @Alpamis ,@Raiden ,@meeteor ,@Marco.
Boğa Hancock: @Carpe Diem ,@Akainu Sakazuki .
Garp: @ch3rl0b11n .
Rebecca: @Monkey D. Luffy (genel olarak yerilen bu genç kızımızı övdüğünüz mesajlarınıza denk gelmiştim inşallah yanlış hatırlamıyorumdur.)
Doflamingo: @Reiper ,@Millennium Wizard ,@Jenque .
Crocodile: @troysi55 ,@NiTian ErXing .
Kid: @Kenpachi ,@Dark King (son zamanlarda Kid'e olan inancını yorumlarında dile getirdin Kaido haşat etmiş olsa da kendini teselli edebilirsin sonuçta Kaido'dan yedi dayağı.).
Mihawk: @Baryshx ,@Gutts .
Enel: @Master of Puppets .
Zoro: @karolla ,@Densetsu no Samurai (fandan ziyade aşık,Zoro aşığı),@Eserovic ,@Eustass Captain Kid ,@Mystic07 ,@Yubashiri-sama (Pir-i Zorofan),@gyjbsch[/USER] (Zoro fanlarına her fırsatta saldıran kesime verdiği tarihi ayardan sonra kendisini Zoro fanlarına kattık,her zaman hüsnü zannımız var,saygılar.),@Dragon[/USER] (yorumları forumca beğenilen üye yalnız bi konuda tenkit edeceğim gerçekçi olayım derken Zoro'yu bazen ezdiğinizi düşünüyorum.),@Shanks le Roux ,@RedTeroR ,@Alfamert .

Bi yazayım dedim işin içinden çıkamadım,hayli yazamadığım var.Telefon yoruyor adamı.[/USER]

Son düzenleme:
Nick: Monkey D. Luffy
Söylenen karakterler Bege, Rebecca vs. :(

Bakınız bu bir dramdır. Filmi çekilse herkes salya sümük ağlar öyle bir dram.

Nick: Monkey D. Luffy
Söylenen karakterler Bege, Rebecca vs. :(

Bakınız bu bir dramdır. Filmi çekilse herkes salya sümük ağlar öyle bir dram.
Her hafta birini yedirmeyiz diyorsun o karakter pert oluyor. (Bknz: Jack)
Bir karakteri de eziyorsun sonra pişman olacağın durumlar ortaya çıkıyor. (Bknz: Sanji)
Aman diyim Luffy'den uzak dur. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık