Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Üye silindi 1004

Farklı tabii. Birisinin kadın mı erkek mi olduğu daha belli değil diğeri de kendini kadın sanan biri işte. Izo ruj sürüp makyaj yapabilir ama diğerlerinden daha erkek yani :artiz:
Okamalar arasında da erkeklik sıralaması var yani. Bon-Chan 1 Izo o zaman. :hhh:

Morgans'ın gazetesinden şok haberler :

-------Peachbeard şok açıklamalar yaptı-------

Pembesakal lakaplı korsandan gündemi çalkalayacak açıklamalar geldi.

Başlık : 30 milyonluk korsan değilim !!!

Mikrofonu uzattığımız pembesakal şunları söyledi.

Pembesakal : 30 milyonluk korsan değilim.Teessüf ederim.Bana iftira atıldı.52 milyonu bileğimin hakkıyla aldım.İşte poster burada.İstediğinize de sorabilirsiniz.

İkinci şok : Devrimciler o olaydan sonra gelip benden özür diledi !

Pembesakal : Devrimciler o vahim günde yaptıklarından sonra gelip benden özür dilediler.Lokum getirdiler.Ben kendi halinde bir adamım patron ne derse onu yaparım halkla işim olmaz.

30 milyonluk korsan söylentisinden sonra itibarım beş paralık oldu. @Eustass Captain Kidd de gelip benden özür dilemeli.Beni çevremde hor gördüler 30 milyonluk adam gözüyle baktılar astlarım dediğimi yapmaz oldu.:ühü:

Eğer özür dilemezse manevi tazminat davası açabilirim.

--------------------- Pembesakalın bu açıklamaları büyük gündem yarattı.Ayrıca gazeteyi okuyan halkta habere karşı çeşitli tepkiler de oluştu.Peach ismini yanlış anlayıp " Devrimciler peachleri mi dövüyormuş yazıklar olsun onlara " diye slogan atan bir grup polis tarafından Shabondy açıklarında dağıtıldı.Göstericilerin eylemi sabaha kadar sürdü.
Op'un devrimcileri anca peachleri döver zaten :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık