Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Sarmaşık çizmek tüfek çizmekten daha mı kolay?
Birinin diğerinden daha iyi olduğu kesin. :bilmem:
Ya da neyse şimdi düşündüm de o sarmaşık kötü değildi. Ama bu adam baştan beri tüfeğe meyilliydi. Yasopp ile bağlantısı ilk gözüktüğünden beri verdı.

Hal böyleyken bu adam seriyi tüfeksiz bitirecek ve daha ilk gözüktüğü anda bir adadan o adanın görülemediği mesafedeki Hasır Şapka gemisinin üstündeki kuşlara head shot yapan adamı sarmaşık ile yenecek?

Okurken bile garip geldi değil mi :(

Ya da neyse şimdi düşündüm de o sarmaşık kötü değildi. Ama bu adam baştan beri tüfeğe meyilliydi. Yasopp ile bağlantısı ilk gözüktüğünden beri verdı.

Hal böyleyken bu adam seriyi tüfeksiz bitirecek ve daha ilk gözüktüğü anda bir adadan o adanın görülemediği mesafedeki Hasır Şapka gemisinin üstündeki kuşlara head shot yapan adamı sarmaşık ile yenecek?

Shounen ana karakteri bu nası ateşli silah kullansın. Kullandırmaz tabii.

Elbafta silah yapacak teorileri vardı. Bence sapanla bitirmez seriyi. Yani Van Augur ile savaşırken sarmaşık kullanması çok saçma olur. Silah kullanacaktır Elbaf'tan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık