Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

A$CE

Aynısı Crocodile için geçerli. O varken Alabasta'da yağmur yoktu, yenildiği an yağmur başladı.
Yani bilincini yitirince meyve özelliğindemi yitiriyor yani baygın bir logia darbe alabilirmi?Acein akauninin yumruğundan içinn delinmesisin sebebide bundan kanaklanmış olabilirmi, baya olyalar oldu güçten baya düşmüş olsa gerek,hapisdeki durumu vs...

Yani bilincini yitirince meyve özelliğindemi yitiriyor yani baygın bir logia darbe alabilirmi?Acein akauninin yumruğundan içinn delinmesisin sebebide bundan kanaklanmış olabilirmi, baya olyalar oldu güçten baya düşmüş olsa gerek,hapisdeki durumu vs...
Güçle alakası yok. Ace dipdiri olsa bile, o yumruk aynı etkiyi yapardı. Crocodile konusunda söylediğim de, benim düşüncem. Yağmuru yağdıran Smoker'da olabilir. Her ne kadar yapmadığını söylese de.

A$CE

Güçle alakası yok. Ace dipdiri olsa bile, o yumruk aynı etkiyi yapardı. Crocodile konusunda söylediğim de, benim düşüncem. Yağmuru yağdıran Smoker'da olabilir. Her ne kadar yapmadığını söylese de.
Başka bir soru geliyor ozaman :D.Croconun meyve üzerindeki etkisi smokerdan daha fazlaydı bu yüzdn yağmur yağmuyordu ama croco düşünce smokerın etkisimi yükselmiş oldu? ^^.

Başka bir soru geliyor ozaman :D.Croconun meyve üzerindeki etkisi smokerdan daha fazlaydı bu yüzdn yağmur yağmuyordu ama croco düşünce smokerın etkisimi yükselmiş oldu? ^^.
Smoker, Baroque Works'ün Dans Tozu stokladığı gemi Full'ü ele geçirmişti. Tozu yakıp yağmur yağdırmış olabilir. Meyvesiyle ilgili değil yani.

Ben orada iklimden bahsetmiyorum ya sizde amma hayal gücü var :D
koskoca ada Buz dağı oluyor yine aynen ada halen yanıyor 1 yıl geçmiş !
tabiki logia etkili olacak normal amiral olsa zaten Luffy'den en fazla 2 kat güçlü olurdu :alkis:
Luffy'nin ölüm kalım savaşı vererek yaptığı şeyi Kizaru'nun bir normal saldırısına bakar [ diğerleri içinde geçerli ama yasakani no magatama daha uygun gördüm :D ]

Luffy'nin yaş 19 daha durun :) adam g2 ile hızlanıyor sadece bunun daha haki + g2si var . Shanks bile haki ile ne kadar hızlı gerçi bunun hakinin bir göstergesi mi yoksa H.hakinin bir göstergesi mi oldugunu bilmiyoruz ?

Luffy'nin yaş 19 daha durun :) adam g2 ile hızlanıyor sadece bunun daha haki + g2si var . Shanks bile haki ile ne kadar hızlı gerçi bunun hakinin bir göstergesi mi yoksa H.hakinin bir göstergesi mi oldugunu bilmiyoruz ?
Hızı neden hakiye bağlıyosun? Kuro soru kadar hızlıydı her ne kadar kontrol edemese de. Sanji şuan luffy'den de hızlı.
Ayrıca luffy daha 19 ama luffy'nin 70'li yaşlarını göreceğimizi hiç sanmıyorum. Bütün gücünü bu yaşlarda edinmesi gerekiyo.

A$CE

Haki ile hızı pek bağdaştıramadım ben tamam haki kullananların geneli hızlı ama bu onların güçlerinden dolayı yani vücut oalrak belirli bir seviyeye çıkmışlar ve ruhsal oalrak gelişiyorlar, tüm doğu sporlarındada bu iş böyledir ^^.Sanjinin luffyden hızlı olduğu nereden geldi acaba?
Luffyde uçuyor diye hatırlıyorum ''Doru run'' yani uçmak zıplamak bişeyin göstergesi değil.koralla haklı.

Hızı neden hakiye bağlıyosun? Kuro soru kadar hızlıydı her ne kadar kontrol edemese de. Sanji şuan luffy'den de hızlı.
Ayrıca luffy daha 19 ama luffy'nin 70'li yaşlarını göreceğimizi hiç sanmıyorum. Bütün gücünü bu yaşlarda edinmesi gerekiyo.
O zaman shanks ve wb neden bu kadar hızlı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık