Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

O franky nedir öle pembe pembe.İğrenç olmuş.Z yi de jiraiya-sensei yi seslendiren adam seslendirmiş.Güzel olmuş.Ama olayları hala anlamadım.Aokiji yeni dünya falan diyor.Herhalde gelişine karşısına çıktı tayfanın.Garp var ne alaka.Kizaru vs Z.Ama luffy vs Z.İlk luffy ile atıp kazanıp sonra kizaru ile mi vs atacak bu adam.

Garp'ın olması beni çok sevindirdi. Alakasız da sayılmaz aslında. Sonuçta Z, eski bir amiral ve zamanında Garp'ın emrinde ya da yanında çalışmış olabilir. Bir bağlantıları vardır. Benim en çok istediğim de filmde Garp'ın gerçek gücünü görmek. Umarım ciddi bir dövüşe girer de biz de bayıla bayıla izleriz. Ayrıca Aokiji, Kizaru, Sengoku ve Pacifistalar var. Tadından yenmeyecek bir film.
Ayrıca o Jiraiya'yı seslendiren kimdir bilmem de sesi baya karizma.

Rece ederim orti. Ferit'e bakma sen illa heves kırar. :(
Taa 4 sayfa önceymiş ya, görmemişim. Ben de ne sevinmiştim ilk ben attım diye. Zalım Ferit! Söylemeseydin de cahilliğimle mutlu mutlu yaşasaydım ya. :(
boşver sen feriti ortak, sen koymasan ben uzun bir süre daha göremicektim saol:ehe:

Monkey D. Garp

nalet olası harika bir şey bu zımbırtı yav. gelde bekle bd'sini şimdi.

Yazıldı mı, bilmiyorum. Z, kolunu kesen korsan Shichibukai yapıldığı için Denizciler'den istifa etmiş. Doflamingo ya da Mihawk olabilir bu kişi.

_Özkan_

Amiralin kolunu kestiği için shicubukai olmuştur :D.Öyle bir gücü yanına alırlar tabi ^^.

Z bizim bildiğimiz 3 Amiral'den önce, bu görevde yer almış biri olabilir. Çünkü Pacifista yapacak teknolojiden bile haberdar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık