Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

savastan hemen sonra sengoku görevi bıraktı,hemen arkasındanda akainu vs aokiji olmus olmalı filo amiralligi için,bizim tırtılda o arada güclenip birseyler basarmıski madalya bile almıs.kimin verdigini bilmiyorum ama eger akainunun bile gözüne girdiyse helal olsun coby diyorum,sanki yeni bir denizci kahramanı geliyor :D

Bunlar zaten savaştan hemen sonra olmuş olaylar.Akainunun vereceğinide düşünmüyorum benim düşüncem yeni bir amiral vermiştir.Basit bir madalya gibide durmuyor sanki.ü

Bişey yapmıştırki madalya almıştır görev için madalya verilmezki?

Brn cobynin luffye yaklaşmasını istiyorum yani kapışabilecek düzeye gelmesini.:mincika:
Yanılıyorsan savaştan hemen sonra olamaz :D çünkü Aokiji marineden ayrılmış ama ne gariptirki Sengoku halen marinede [ sanırım ]
yani kısaca filler diye bağırıyor :D

_Özkan_

Aokiji tamamen marineden ayrılmış ama Sengoku gençleri eğitiyor yani hala marinenin bir parçası.Tasarımlardan oda sorumlu değilmi?Ozaman gerçekliği var.

GAMBIT

Coby geleceğe yatırım. One Piece in sonunda DH yıkılacak yeni bir barış hükümeti kurulacak (yani böyle olması beklenir) bu yeni oluşumu yöntecek kişiler içinde de tabiki Coby olacak. Bu yüzden sevmeyenler olabilir ama Coby gerekli bir karakter

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık