Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Sanırım film Z'den bir görüntü
Bu Oda da gizli sapıklardan çıktı :D O Nami'nin hali ne öyle. Ayrıca bu Luffy'ye de yuh artık. Gemideki her şeyi yemesi yüzünden karınları sırtlarına yapışmış. O Nami'nin beli ne öyle oha diyorum bu kadar da abartılmaz :oleyo2: Robin yine aynı robin hep güzel :oleyo2:

Bu Oda da gizli sapıklardan çıktı :D O Nami'nin hali ne öyle. Ayrıca bu Luffy'ye de yuh artık. Gemideki her şeyi yemesi yüzünden karınları sırtlarına yapışmış. O Nami'nin beli ne öyle oha diyorum bu kadar da abartılmaz :oleyo2: Robin yine aynı robin hep güzel :oleyo2:
Bir de bu kada büyük çizmeseler arada yüzlerine baksak , konsantrasyonumuz bozuluyor arkadaş yahu :D

Coby'nin duruşu fena halde garp çakmasına benziyor. 2 yıl boyunca garp'tan eğitim almışsa çok sağlam bir şekilde geri dönüş yapacak demektir. Garp bu 3 ayda armutu ananasa çeviren adam 2 yılda neler yapmaz :D

Yakışır Coby'e iki haki türünde ve rokushiki tekniklerinde ustalaşmıştır umarım. Yani bi koramiral seviyesi falan değilde kendi çapında iyi bi şekilde kullanabilecek kadar:D

Yakışır Coby'e iki haki türünde ve rokushiki tekniklerinde ustalaşmıştır umarım. Yani bi koramiral seviyesi falan değilde kendi çapında iyi bi şekilde kullanabilecek kadar:D
2 yıl boyunca direk garp tan eğitim aldıysa haki de eklersek jiyabura seviyesine gelmiştir rahat.Baya rahat ve karizma görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık