Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

sitede sanji'nin boyu daha uzun görünüyor eşit olması gerekmez mi?:bilmem:

ölçtüm:
sanji: 461 pixel
zoro: 443 pixel

buradan kesinlikle bir teori vb çıkartmaya çalışmıyorum sadece bu BANA GÖRE çok büyük olmasada bir hatadır:) 2 karakteride ezdirmem:of:

Zoro yakıyor Sanji yine şey gibi giyinmiş neyse Robin'e olan nefretim büyüdü Op taki en nefret ettiğim 2. karakter.

Z'nin gücü iyiymiş. Don Kreig'in Amiral versiyonu Luffy gene bayağı bi zorlanır. Birde senaryo Oda'ya ait değil yani film filler ama diğer yandan Z OP evreninde bulunan bi karakter eski Amiral bunu Oda çizmiş anlamadım filler olarak mı değerlendircez yoksa Strong World gibi mi olcak.

çakma dof sanji...Kürksüz daha iyi gibi duruyordu trailerda artı olarak luffy sırtındaki et çok komik olmuş :D son olarak robin :utan:

Luffy'nin şapkayı göremedim ben. Diğer çizimlerde falan var mıydı. Şapka muhabetti dönmesin filmde. Bir de 2 tane kılıç taşıyor Luffy, şekil olsun diye mi yoksa Ray-san kılıç kullanmayı da mı öğretti ki. Ve en önemlisi Robin..:) Acıyorum Sanji reyize..

Allah için , One piece'de bir çok kaptanı geride bırakacak şekilde kaptanlık tipi daha çok yakışmıyor mu ? :D

Yanlız o pelerini luffy giymeliydi zoro fazla karizma olmuş adletsizlik :D franky sama mükemmel olmuş oda önemli :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık