Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Tayfayı bol bol etkileşim halinde gördüğümüz ve çok fazla yan karakter ile şişirilmeyen eğlenceli bir 2 saat olur umarım.Hayırlısı :sapkali:

Luffygiller, Shanks' in ocaklarını söndürdüğü bir korsan tayfasıyla karşılaşır.

Reddu: "Shanks yüzünden erkenden emekliye ayrıldım, tayfam benimle dalga geçti, hayatım karardı, hiçbir hevesim bir şeyim kalmadı, ver o şapkayı kesem biçem. :mad:"

Luffy: "KK olacağım. :good:"

Reddu: "Mugiwara! :of:"

*Dövüş*
*Karizmatik Zoro sahnesi*
*Sanji sapıtıyor*
*Nami, Usopp, Chopper sahnesi*
*Robin neredeyse çıplak*
*Luffy son darbeyi vurur*

Reddu: "Ah lanet olsun mugiwara, pislik. :( "

Luffy: "KK olacağımuauüi... (uyuyakalır)"

Filmin son 12 saniyesi Shanks'i gazete okurken görürüz.
"Seni bekliyor olacağım Luffy. :cool:"

*vav çiki vav vov çiki* (havalı jenerik müziği)
son.

Shanks fanları: "Filmde Shanks var." IMDB -> 10 puan
Mihawk fanları: "Mihawk=yonkou demiştim." IMDB -> 10 puan
''Mihawk gemi keser'' olayını unutmuşsun ayıp ayıp, yakıştıramadım! :ehe:

Oda Sensei bencede artık ihtiyarları çizmemen gerekiyor ama kadın hiç çizmemelisin. Ne zaman kadın çizdinde hayırlı bir iş yaptın ?

BB eskiden kadındı ve Shanks ona aşık olmuştu. Filmin konusu bundan ibaret, BB başka bi şekilde Shanks'ın gözünü çizemez.

Çinli kaynağım BekoMon’dan aldığım istihbarata göre film Shanks’ın ilk aşkı Erisa-chan’a odaklanıyormuş. Shanks’ın ilk ve tek aşkı Erisa’nın ölümünü ve Karasakal’ın bu olaylara nasıl dahil olduğunu görebilirmişiz filmde. Ayrıca filmin çıkmasına yakın tarihte Shanks odaklı “Seni Kalbime Gömdüm” adlı bir mini cilt çıkabilir.

Filmde Non-canon'da olsa Shanks'ı sıkıştıran iyi bir Denizci görmek istiyorum Koramiral falan. Amiral adayı biri olursa gücü ile bunu başarabilecek bir karakter yaratabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık