Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
bizim buraya film gelmedi bile :D adama one piece gelecek mi diyom bana o ney diyor
cinemaximum değilse gelmez

"Forumdakilerin teorilerini çalanlar var" diyenler vardı.
teroimi çaldılar burada çok fantastik ceo dahil bunu gittim dclerine söyledim cevap vermeyip banladılardı ve senin teorin nah tutar buggy kim yonkou kim dediler ve gördük

teroimi çaldılar burada çok fantastik ceo dahil bunu gittim dclerine söyledim cevap vermeyip banladılardı ve senin teorin nah tutar buggy kim yonkou kim dediler ve gördük
Vay hırsız vay zaten ondan çöp demekki en erken açanlardan ama çöp kaldı bu megastarda çöp burda 5 10 abone varken reklam yapıyordu burdan iyi abone kasdı.

3 kişi daha geldi:D
Yalnız değilmişim.
10'lu yaşlarında bir çocuk babasını da alıp getirmiş. (Forumun reklamını yaptım. "Çok nezih bir ortam, bilgilenirsin, eğlenirsin" dedim; babası akşam üye yapar gibi:D Babası bir tek Lütfü'yü tanıyormuş, çocuk da Marco fanı)
Diğeri de 15-16 yaşlarında bir çocuk.

3 kişi daha geldi:D
Yalnız değilmişim.
10'lu yaşlarında bir çocuk babasını da alıp getirmiş. (Forumun reklamını yaptım. "Çok nezih bir ortam, bilgilenirsin, eğlenirsin" dedim; babası akşam üye yapar gibi:D Babası bir tek Lütfü'yü tanıyormuş, çocuk da Marco fanı)
Diğeri de 15-16 yaşlarında bir çocuk.
Olum şurası bir bebenin barınabileceği ortam mı barınabilen zaten doğuştan psikopat oluyor acı dolu hayatlar falan. Zorocu çıkar bir de tövbeler olsun 30'luk alpa ile 10'luk buğracanın vssini izlemeye yürek dayanmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık