Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Reis gitmeyipte ne yapayım?

Çok uzun zamandır:"Keşke bir One Piece filmi gelse de Türk sinemalarında izleyebilsek" diyen biriyim.

O sinema salonunun büyük ekranında,çok iyi bir ses sisteminde One Piece filmi izlemek benim hayalini kurduğum şey idi.

Film vasat bile olsa o filme gitmek benim için kaçınılmaz birşey artık.
İyi seyirler dostum.

Bu forum hater dolu bakma sen kardeşim böyle olumsuz yorumlara. Sanat eseri kıvamında şarkı ve klip çekmiş adamlar en modern animasyon teknikleriyle renklendirme yapmışlar animasyonlar ateş ediyor ters köşeli bir kurgusu var çok fazla önemli karakter toplanmış ve serinin gidişatını derinden etkileyebilecek olaylar yaşanıyor. Mangadaki karakterler işi gücü bırakmış aynı adada sözleşmiş bu film kaçmaz.
Sen gitme reis.Ne diye gideceksin ki zaten?

Aman boşver.Filmin çıkmasına birkaç ay daha kaldı zaten.Birkaç ay daha bekler öyle seyredersin internetten.Ne kaybedeceksin ki?

Sadece bir büyük ekranda izleyebilme fırsatını ve evde yaşayamayacağın kaliteli ses deneyimi zaten çok önemli değil.

Sen gitme reis.Ne diye gideceksin ki zaten?

Aman boşver.Filmin çıkmasına birkaç ay daha kaldı zaten.Birkaç ay daha bekler öyle seyredersin internetten.Ne kaybedeceksin ki?

Sadece bir büyük ekranda izleyebilme fırsatını ve evde yaşayamayacağın kaliteli ses deneyimi zaten çok önemli değil.
Alttan alttan fakirliğime vurgu yaptığın için kalbim kırıldı ama alışığız olsun. İyi seyirler dostum

Alttan alttan fakirliğime vurgu yaptığın için kalbim kırıldı ama alışığız olsun. İyi seyirler dostum
Çok çakalsın dostum.Hemen demagoji.:ehe::ehe::ehe:

Şaka bir yana gidene de saygım var,gitmeyene de saygım var.Ben sadece gitme sebebimi açıklamıştım.

Yoksa cuma cuma kimsenin kalbini kırmak istememiştim.

Kırdıysam affola.👏👏👏

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık