Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Yok hani o kadar övülen düello senin az ödülü var diye gömdüğün Kata'dan daha düşük bir ödül zamanı olmuş. Kader işte, bu durum dönüp dolaşıp senin kucağına bomba olarak geldi.

Dua et Mihawk bu 1 milyarlık Shanks'i yenmiş olsun, ya da o zamanlar Mihawk unvanı henüz kazanmamış olsun. Yoksa sıkıntı büyük.:D
Niye yenmiş olsun ya 12 sene Mihawk için de geçiyor eş zamanlı gelişiyorlar niye gelişmesinler.Biri 3 olur öbürü 4 imparatorluğa yürür her türlü.Zaten şu an mesaj öyle bu ikisini Buggy’nin yanına Law ve Kid gibi vermiş.

Kizaru’nun tonundan ve konuşma tarzından gevşeklik akıyor, Ryo gibi olmaz bence. Filmin sahnelerine bakmadan önce acaba mı dedim ama bildiğimiz Kizaru.
Adamın olayı o zaten, ölüm anında bile ciddi bi surat ifadesi ile görmeyiz bence. Altyazıya bakayım dedim ama Kizaru'nun kısmında filmin tamamını izlemediğim için mi bilmiyorum bir kısmını anlamadım. Shu diye birinden bahsediyor ama bence altyazının hatası o.

Shanks: Uta benim kızım, ailemizin değerli bir parçası. Eğer onu elimizden almaya çalışırsanız ölürsünüz.
Kizaru: (Bura Çince altyazıda belirsiz) Demek bu imparator Shanks'ın hakisi
Fujitora: Duralım, halkın olduğu bir yerde savaş başlatacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık