Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film: RED

Film hakkında beklentileriniz

• Kullanılan toplam oy
    365
Patrick Redfield denilen kişi seviye 6. kat mahkumu. Mitolojik zoan meyvesi olan Batto Batto no mi, model: Vampir meyvesi yemiş.

Ek olarak özel şeytan meyvesi yemiş bir kalemi vardı. Kalem Bake danuki meyvesi yemiş ve yaprağa yazılan şeyleri gerçeğe dönüştürüyordu. Yani savaşlarında Akainu, Aokiji, Kizaru gibi kişilerin kopyalarını kullanabiliyordu mesela...

Ne kadar doğru bilmiyorum ama film elbafta olacak olan korsan topu adlı bir etkinlik üzerine olacak ve luffy ile shanks karşı karşıya gelecek diye bir bilgi geziyor etrafta.

Kardeşim 1 senedir 1 çizgi film yapamadınız yav. Anime her hafta yapılıyor, filme gelince 1 2 sene bekletiyorlar boş boş.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama film elbafta olacak olan korsan topu adlı bir etkinlik üzerine olacak ve luffy ile shanks karşı karşıya gelecek diye bir bilgi geziyor etrafta.
Fake. Ben de sallayım bir tane; Film elbafta geçer, son sahnede Şanks gözükür. Son.

Ayrıca, kanatlı kız = gökyüzü adası. Gökyüzü adasında geçmesi daha olası değil mi?

Yeni sallamasyon bilgim; Mihawk ve Shanks fbsi görürüz ama Roger vs Wb ayarında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık