Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Fıkraları

Bir gün Akaiunu ve Kizaru, Akaiunu'ya kız istemeye giderler Akaiunu'nun annesi babası öldüğü için Kizaru gelmiştir. Ama kızın annesi Bigmom kızı vermekte istekli değildir
Bigmom kızına sorar bu adamla evlenmek istiyormusun kız cevap verir 'Böyle delikanlı adam bulmuşum neden evlenmek istemeyeyim'
Kızı vermemekte kararlı olan bigmom 'Tamam kızı veririm ama bazı şartlarım var'
Bigmom:2.000.000.0000 berry başlık parası isteriz
Kizaru: Veririz
Bigmom:50 odalı gemi isteriz
Kizaru :Yaptırırız
Bigmom:Son olarak damatta 40cm m*lafat isteriz
Akaiunu ve kizaru aralarında tartışırlar ve derlerki:
'kestiririz' :a:
İyiydi.

Yaratıcı şeyler çıkacak gibi :)

@Millennium Wizard Bir tane gelsin

Luffy babası Dragon ile karşılaşır ve annesini sorar. Annem kim sen neden devrimci oldun diye ekler. Dragon ise anlatmaya başlar.

Vakti zamanında 4 tane kız arkadaşım vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordum. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdim. Her birine 1000 beli verdim.

“bu parayı istediğiniz gibi harcayın” dedim..

Birinci kız arkadaşım kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Bana geri geldiğinde söyle dedi:

''Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!”

Luffy sorar annem bu mu baba?
Dragon bekle henüz hikayem bitmedi.

ikinci kız arkadaşım bana bir sürü yiyecek ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve şöyle dedi:

“Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak.”

Luffy araya girer ve yaşasın annem de benim gibi eğlenceli ve et yemeyi de seviyor mu diye sorar.

Üçüncü kız arkadaşım ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayıda çeşitli yatırım alanlarında kullandı. Bana geri gelerek şöyle dedi:

”Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, kutsal ejderlere en yakın yerden ev arsa aldım, çünkü seni seviyorum!” dedi.

Luffy'nin aklına Nami gelir ve para böyle işlere de mi yarıyordu diye düşünür.

Dördüncü kız arkadaşım ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Bana geri gelerek şöyle dedi:

“Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım.”

Luffy araya girer ve annem kitap mı okuyor, aklına Robin gelir ve yoksa devrimci mi diye sorar.
Dragon bekle henüz bitmedi. Robin de fena değil aslında bu arada Robin nasıl der?
Luffy tekrar sorar annem kim baba, hangisiyle evlendin?

Dragon şöyle bir iç çeker ve Nami'ye, Robin'e bakarken son anda Yamato'yu görür ve sigara yakar evlat der:

Ben dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmiştim. Karar vermek için epey bir sure düşündüm ….. düşündüm….. düşündüm…..

ve sonunda
büyük memeli olanla
evlenmeye karar verdim… Sonraları devrim ayağına yolumuza bakıyorduk sen geldin 20 yıllık düzenin içine ettin.

Chopper ile Kaido Wano'da bir gün havuza gitmişler. Chopper simidi almış suya girmiş... Kaido'ya göre simit olmadığı için sormuş;
-Chopper su nasıl çok derin mi?
-Benim için değil batmam bile.
-Çünkü simidin var. Kendini bi çek aşağı bak bakalım.
Chopper da simidi tutarak bir toynağı havada zıplamış ve hemen çıkmış.
-Nasıl iyi mi?
-Evet.
Kaido sevinerek suya balıklama atlamış. Bir bakmış ki havuz 20 metre derinliğinde. 1 saniyelik hareketle içerden havuzun duvarını yakalamış boğulmaktan son anda kurtulmuş.
-Lan rakun hani su derin değildi nasıl boy verdin öyle?! Az daha boğuluyordum! Nasıl değdi yere ayağın!?
-Ayağım değildi ki...

@Millennium Wizard Bir tane gelsin

Luffy babası Dragon ile karşılaşır ve annesini sorar. Annem kim sen neden devrimci oldun diye ekler. Dragon ise anlatmaya başlar.

Vakti zamanında 4 tane kız arkadaşım vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordum. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdim. Her birine 1000 beli verdim.

“bu parayı istediğiniz gibi harcayın” dedim..

Birinci kız arkadaşım kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Bana geri geldiğinde söyle dedi:

''Senin için en güzeli ben olmak istiyorum, çünkü seni seviyorum!”

Luffy sorar annem bu mu baba?

ikinci kız arkadaşım bana bir sürü yiyecek ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve şöyle dedi:

“Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak.”

Luffy araya girer ve yaşasın annem de benim gibi eğlenceli ve et yemeyi de seviyor mu diye sorar.

Üçüncü kız arkadaşım ise bu parayla iyi bir yatırım yaptı ve kısa bir sure içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayıda çeşitli yatırım alanlarında kullandı. Bana geri gelerek şöyle dedi:

”Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu bir gelecek için çoğalttım, kutsal ejderlere en yakın yerden ev arsa aldım, çünkü seni seviyorum!” dedi.

Luffy'nin aklına Nami gelir ve para böyle işlere de mi yarıyordu diye düşünür.

Dördüncü kız arkadaşım ise bu paranın bir kısmıyla bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Bana geri gelerek şöyle dedi:

“Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek dağıttım.”

Luffy araya girer ve annem kitap mı okuyor, aklına Robin gelir ve yoksa devrimci mi diye sorar.
Dragon bekle henüz bitmedi. Robin de fena değil aslında bu arada Robin nasıl der?
Luffy tekrar sorar annem kim baba, hangisiyle evlendin?

Dragon şöyle bir iç çeker ve Nami'ye, Robin'e bakarken son anda Yamato'yu görür ve sigara yakar evlat der:

Ben dört kız arkadaşının yaptıklarından çok etkilenmiştim. Karar vermek için epey bir sure düşündüm ….. düşündüm….. düşündüm…..

ve sonunda
büyük memeli olanla
evlenmeye karar verdim… Sonraları devrim ayağına yolumuza bakıyorduk sen geldin 20 yıllık düzenin içine ettin.
Luffy’nin annesi diyince malum kişi sandım. :D How I met your mother olmuş bu.:good:

Günün birinde Zoro Luffy Usoop ve Sanji iddiaya girmişler. Demişler ki kendi alanlarımızda en iyi olduğumuzu ispatlayalim. Luffy demiş ki ben en güçlüyüm neyse girmiş yarışmaya yarışmada Superman,Hulk falan herkes sonra çıkmış birinci olmuş. Sonra sıra zoroya gelmis demiş oda en iyi ben kılıç kullanıyorum yarışmaya katılmış. Yarışmada leonidastan tut Darth Vader herkesi yenmiş. Demiş bende kazandım. Sonra sanji aşçılık yarışmasına katılmış demiş Nusret falan alayını tokatladim.Birinci oldum. Neyse usoopta yalancılık yarışmasını kazanılan demiş girmiş yarışmaya işte pinokyo falan birileri var. Sonra zaman geçmiş üzgün bir suratla gelmiş. Ne oldu diye sormuşlar kaybettim demiş. Tayyip diye bir eleman vardı ne yaparsam edeyim onu geçemedim demiş.

Oden bir gün WB tayfasını ziyaret eder ve WB'de başarısının sırrını sorar.
WB "ben aile kavramına çok önem veririm ama aynı zamanda tayfamı zeki kişilerden seçerim" der ve Marco'yu yanına çağırır.
Marco'ya "senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?" diye sorar.
Marco "benimdir oyaji" der.
Oden de bunu denemeye karar verir.

Wano'ya döner dönmez yanına Kinemon'u çağırır. "Kinemon senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?" der.
Kinemon bir süre düşünür ama cevabı bulamaz. Ve Denjiro'ya gider. "Denjiro, senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?" diye sorar.
Denjiro da "benim" der.
Kinemon Oden'in yanına gider ve cevap verir: "cevap Denjiro, Oden-sama" der.

Oden cevap verir: "yanlış. cevap Marco."

Yine bizim tayfada usopp hep diyomuş ki arkadaşlarına"ben hastayım bak ben hastayım" diyormuş kimse inanmıyormuş kendisine."Ben hastayım,ben ölücem bana bakın filan.Sonra "ben ölürsem mezar taşıma böyle yazın"demiş.Sonra mezar taşına yazmışlar:

"Ben hastayım dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi"

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık