Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Vay be öyle miymiş bende Wb ile savaşıp sonra Shichi olup planlar yaptı sanıyordum. Bildiğin genç yaşta shichi olduysa bunda haki falan yoktur. %80 falandı ama haki olmadığı artık %97 olmuştur.

Kartlardan önce sbsde söylemişti zaten.Yazmıştım ben bunu hatta 1-2 hafta önce.
Sbs ile kartlar uyuşuyor görüntüye göre şu an.
Ben tam tersini hatırlıyordum o durumun.Hatta Wb buna basınca o sinirle,duygusal yıkıntı ile şiçi olup antik silah peşine düşmüştür diyordum ama tersi imiş.Kafamdaki ve mangada çizdiği profile ters oldu bu bilgi.Yazık da oldu tabi benim açımdan.

Haki çıkıp çıkmaması dert değil ki.Bellamyde haki olsa ne olur olmasa ne olur.O hesap.

Crocodile için hakinin gizemi olmaz, bence o kartlar doğru Alabasta için fb çizsin hayatta haki göremeyiz.
Yazdım zaten h.haki gibi bir güce sahip olan hapisten kaçarken bunu kullanırdı.Başka ne zaman kullanacak vakit çok önemliydi çünkü.Sadece kendisi için değil birarada hareket ettikleri herkes için önemliydi.İvankov Magellan'ın elinden son anda kurtuldu mesela o şekilde balinaların üzerine düştü.

Yazdım zaten h.haki gibi bir güce sahip olan hapisten kaçarken bunu kullanırdı.Başka ne zaman kullanacak vakit çok önemliydi çünkü.Sadece kendisi için değil birarada hareket ettikleri herkes için önemliydi.İvankov Magellan'ın elinden son anda kurtuldu mesela o şekilde balinaların üzerine düştü.
Dof'un Belamy'nin adamlarına kullanması saçma ama sen Magellan falan diyorsun. Peki :D

Croco'da haki kısmı boş bırakılmış. Ben de iki yıl önce haki olmadığı bilgisi direkt geçiyor sanmıştım. Öyleyse şimdilik bu bilgiyi paylaşmak istememiştir Oda efendi. Benim tahminim zaman atlamasından sonra hakiyle döneceği için bu bilgiyi kartta vermemiştir. Heyecanı kaçmasın hesabı.

Buradan "Kartlara güven olmaz." manası çıkarmaya gerek yok bence. Zaten kartların fire verdiği başka konu olmamış mıydı? :D Şu serinin tadını çıkarmak varken şunun bunun gücüyle niye bu kadar uğraşıyorsunuz hakikaten anlamıyorum he. :D
Databooklar fire veriyor da, kartların yeri ayrı. Kartlar henüz fire vermiş değil.

Croco'da haki kısmı boş bırakılmış. Ben de iki yıl önce haki olmadığı bilgisi direkt geçiyor sanmıştım. Öyleyse şimdilik bu bilgiyi paylaşmak istememiştir Oda efendi. Benim tahminim zaman atlamasından sonra hakiyle döneceği için bu bilgiyi kartta vermemiştir. Heyecanı kaçmasın hesabı.

Databooklar fire veriyor da, kartların yeri ayrı. Kartlar henüz fire vermiş değil.
Databook dediğimiz zaten kartın ön ve arka tarafı aynı anda :D Yani kartlar görsel sözlük olarak geçiyor ve önünde karakterin görünüşü bilgileri, arkada da hikayesinden belli bölümler anlatılıyor :D

Databook dediğimiz zaten kartın ön ve arka tarafı aynı anda :D Yani kartlar görsel sözlük olarak geçiyor ve önünde karakterin görünüşü bilgileri, arkada da hikayesinden belli bölümler anlatılıyor :D
Yanlış anlaşıldım. Bu vivre card databook diye geçiyor ama diğer databooklardan ayrı bir yerde. Oda bu farkı dolaylı yoldan sbs'de söylemiş. Biri ayrıntı bir bilgi soruyor. Oda da herşeyi mangaya koyamıyorum, sbs ve vivre cardlar böyle bilgiler için var diyor. Databook demiyor, vivre card diye özellikle belirtiyor. Diğer databooklarla aynı kefeye koymamak lazım. Yoksa haklısın asıl küme databook kümesi. Vivre card alt kümesi oluyor onun.

Şimdi Croco önce şiçi olup sonra mı Wbden tokadı yemiş ? Ben tam tersi sanıyordum.Bir anlık yenilgiden gelen çaresizlik ile köpek olmuştur diyordum kendi kendime.Üzdü bu bilgi beni.
Böyle olduğu ben açıklandı diye biliyorum. Law’ın flashbacklerinde gazetede croco vardı. Biri sbs’de bunu sorduğunda oda “evet crocodile o sıralar korsanları avlayan bi shici olduğu için kahramandı” şeklinde bi açıklama yapmıştı. Yanlış hatıtlamıyorsam wb’ye de bu sebeple saldırdığını söylemişti. Ya da wb kısmını kendi kendime yorumlamış olabilirim emin değilim ondan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık