Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Reis zaten off panelde ne olduğunu bu bölüm anlatıyor ya işte.Jinbei'yi attığım panelde bile birisi vuruyor.Kan içinde kalmış adam.Franky de adamlardan yakınıyor bitmiyorlar diyor.O da kan ter içinde kalmış.Who'yu övmek için diyorlar işte shichi bile dayak yiyor tarzı yorumları.Wano başındaki Luffy g3 ile Kaido'ya dalınca da bu herif de kim kaptan Kaido'yu dövüyor diyorlardı :D Who Jinbei'nin sikleti değildi kısaca.Tokatladı geçti Jinbei.
Ben sıkleti demedim ki düşük zorlukta yenmedi diyince öyle sayılmıyor. :D Neyse tartışamayacağım daha fazla senin zorluk bakış açında bir problem var.Eğer buna düşük zorluk diyorsan tek atılan karşılaşmalara ve benzerlerine bambaşka bir kavram bulman lazım senin.xD

Ben sıkleti demedim ki düşük zorlukta yenmedi diyince öyle sayılmıyor. :D Neyse tartışamayacağım daha fazla senin zorluk bakış açında bir problem var.Eğer buna düşük zorluk diyorsan tek atılan karşılaşmalara ve benzerlerine bambaşka bir kavram bulman lazım senin.xD
Tek atılan karşılaşmalar zaten düşük zorluk olmaz negatif zorluk olur :D Yabancıların "neg diff" kavramı bunun için.Bir kere de dönüp kendine bak yav xd.

Ya şimdi öyle birşey söylüyorsun ki ben yanlış mı gördüm diyorum.Who vs Jinbe düşük zorluk oluyorsa Dof vs Sanji kapışması neydi mesela.Bunu nasıl sınıflıyorsun ? Tek atma da yoktu biliyorsun.
Dof Sanji'nin fişini mi çekmedi bu bir.Sanji zaten tek yemedi heriften bu da iki.Bitmemiş dövüşün neyini sınıflandırayım.Uzasaydı görünenden dolayı düşük de denilebilir.Sanji'den beklentiden orta da denilebilirdi.Bir adama tek atıyorsan o zorluk bile sayılmaz.Bellamy bunun canlı kanlı örneği.

Jinbei düşük zorluk attı dedim ben başta.Tek attı demedim zaten.Ayrı şeyler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık