Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Tutarlı olunsa neyse...
Roger'ı WB'nin önüne koyuyorsunuz. Hadi bu yorumdur, manga denkler dese de eşitlik bozulacak olsa Roger lehine olur diyebilirsiniz.
Sonra yetmiyor Garp'ı alıp Roger'ın yanına koyuyorsunuz.
Roger'dan sonra en güçlü adam hala WB ise, Garp mevzusundan patlıyorsunuz.
Ünvan onda kalmış denemez. Garp varken Oda açıkça en güçlü kişi olarak WB'yi gösteriyor. Sadece vivre card değil manga onaylı bu.

Üçü de denktir. Ölümüne dövüşürlerse ne olacağı belli olmaz. Oda'nın anlattığı bu. Şunu kabul edelim artık.

550 milyon ve 340 milyonluk adamların fanına kıyasla bir hayli fazla girebilirim ;);)
Ne dediğini bile bilmiyorsun :oleyo2:

Tutarlılık sıfır :ehe:

Tutarlı olunsa neyse...
Roger'ı WB'nin önüne koyuyorsunuz. Hadi bu yorumdur, manga denkler dese de eşitlik bozulacak olsa Roger lehine olur diyebilirsiniz.
Ünvan onda kalmış denemez. Garp varken Oda açıkça en güçlü kişi olarak WB'yi gösteriyor. Sadece vivre vard değil manga onaylı bu.

Üçü de denktir. Ölümüne dövüşürlerse ne olacağı belli olmaz. Oda'nın anlattığı bu. Şunu kabul edelim artık.
Organizasyondur o organizasyon xD

Organizasyon meselesi ne?
En güçlü kılıç ustası değildir, slashi en güzel atandır gibi bir bahane mi? :D
Aşağı yukarı öyle bir şey xD
5 milyarlık kaptana rağmen 500 milyon ödülü zar zor almış Ace var.Çok üzücü :hhh::hhh::hhh:
Açıklamak zahmetli geliyor ama deneyelim bir kere xD

Ben hiç bir yerde ödül, gücü yansıtır demedim sen çoğu yerde Kata'nın ödülünün düşük olmasına rağmen daha güçlü olduğunu söyledin buna rağmen burada böyle bir topa girmen tutarsız. Ve buna devam etmen komik ama söyleyecek bir şey yok ?

Aşağı yukarı öyle bir şey xD

Açıklamak zahmetli geliyor ama deneyelim bir kere xD

Ben hiç bir yerde ödül, gücü yansıtır demedim sen çoğu yerde Kata'nın ödülünün düşük olmasına rağmen daha güçlü olduğunu söyledin buna rağmen burada böyle bir topa girmen tutarsız. Ve buna devam etmen komik ama söyleyecek bir şey yok ?
Kata denk görüldüğü hiçbir adamdan 20 yıl daha fazla yaşayıp yediği ödül farkını anca 500 milyona indirmedi.Açıklamaya zahmet etmezdim de anlamazsın diye yazdım.Genelde de anlamıyorsun çünkü.

Tutarlı olunsa neyse...
Ünvan onda kalmış denemez. Garp varken Oda açıkça en güçlü kişi olarak WB'yi gösteriyor. Sadece vivre card değil manga onaylı bu.

Garp ve Roger D. farkı ile alır. Bu ikisi Rocks'ı tarumar etmişler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık