Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Tamam da WBye en güçlü denmesinin nedeni meyve diyorsun, gorosei görmüş bu meyvenin üstüne karanlık meyve de yemiş, 2 milyar ödül mü verir sırf meyve ile olsa :d

nerede geçmişti ki?
Teach D. adamı bile isteye şişirmezler. Luffy'nin yaptığı işler bile gölgeleniyor. D.'ler her zaman gölgelenir. Roger'in ödülü baltalamasalar en az 1.5 katı falan olurdu.

Zaten eşit çizdi ? Ben denk diyorum Roger, Garp ve Newgate üçlemesini ama Sakazuki ve Kuzan denk mi ? Sapına kadar. E ama biri en sonunda üstün geldi mi ? Geldi bu da Sakazuki oldu. Yani ben sıralama yaparken bir Newgate'i yazıyordum herkes boş yapıyordu denklikte bir tarafı üstünlük kırılacaksa denklik yani bozulacaksa En güçlü ünvanı olan adama kırılır. Ki bu ünvan boşuna verilmemiş ezelinden beri varmış yani anlaşılmayan kısım ney onu anlamadım ?

Hem equal muhabbetine girip ünvanı görmezden geleceksek, Shiki ve Rogerında denk olduğu geçiyor :)
O zaman WB için Roger'a denk denmez. Roger için WB'ye denk denir. Roger'ı hiçbir yerde WB'ye denk diye övüldüğünü görmedik. WB için gücünden bahsedileceği zaman Roger'a denkti diye övülüyor. Anlatabiliyor muyum? :S

Denjiro Card:

- He possess the greatest swordsmanship among the Akazaya Nine. He's able to cut ships in half and ward off Zoro's slash with a calm face.

Son düzenleme:
Teach D. adamı bile isteye şişirmezler. Luffy'nin yaptığı işler bile gölgeleniyor. D.'ler her zaman gölgelenir. Roger'in ödülü baltalamasalar en az 1.5 katı falan olurdu.
alakası yok efenim. mihawkla shanksi shanks yonko iken dövüştüler dedi de bu kartlar, aradan çekil, sen niye böyle absürt şeyler katıyon

WG'de Japonca bilen birisi buradaki en güçlü için bireysel değil organizasyon olarak dedi. Öyleyse zaten tartışmaya gerek yok. Roger'ın tayfayı Shiki bile ezik buluyor. WB'nin tayfasıyla en güçlü olması beklenir bir şey.
Vay anasını beee.. sabi, sübyan tayfa birden tayfa olarak daha güçlü oldu.

Orada dediği şeyden ne anlıyorsunuz?
Benim anladığım iyi bir kılıç ustası her kılıç ile harikalar yaratabilir ve her kılıcı kara kılıç seviyesine getirilebilir.

İlla oradan ''Bu kılıç çöptü ben bunu kara kılıç yaptım'' mı anlaşılıyor?
Yani Mihawk'ın kılıcı ilk eline aldığında o kılıcın yine en iyi kılıç olma ihtimali var. Yani Mihawk'ın kılıcını geçmiş zamanda görmedik.
Tashigi kılıc hakkında bahsederken övüyor ki bu Tashigi kitapcıktan falan topluyordu kılıçları hatırlarsan, yani bu kılıcı da gayet biliyor ve o kılıç eski bir kılıç olabilir her şekilde.

Benim anladığım şu: orada hakiden bahsediyorlardı, kılıcın çizilmemesinden. Çünkü Zoro bu konuşmayı hatırladığı zaman, tek bir çizik bile yok diyordu kendi kılıcına bakarak.

Yazdığım gibi olmuyorsa olaylar tartışmaya devam etmem. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık