Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Sen Teach'den iyi mi bileceksin? Adam onun tayfasında küçüklükten beri. Meyvayı alınca artık en güçlü benim diyor işte.
Öyle diyorsun da BB onu söyledikten sonra Sengoku ona ne dedi ?

Adamın bir tane de değil iki tane meyvesi var, olay o meyveyse hani nerede unvanı ? Ödülü bile diğerlerine göre komik. Bahane işte sallıyorsun :ehe:

Yetersiz kaldığını farketmiş olabilir, yoksa o güçleri başından beri düşündüyse MF'de kullandırtmaması saçma. Orada kullanmayıp Wano'da kullanmasının mantığı yok gibi. Ace, WB falan öldü o savaşta en değer verdiği insanlar.
SBS'de Oda'ya Anka Meyvesi'yle ilgili bir şeyler soruyorlar. Alev Meyvesi ile arasındaki fark nedir gibisinden. Oda bir açıklama yapıp, en sonunda bunu diyor; I might touch on this in the main story at some point, so I'll leave it at this for now.

Teach en zayıf yonkodur la iki meyvesi olmasına rağmen. Abartma
Ben de sana diyorum o güç o güç değil işte zaten. Teke tekte herkesi yener gibi düşünme. Güç diye kastettiği dünyayı yok etme gücü.
@RedTeroR la meyvayı çaldıran mangaka niye onu yazdırsın o zaman? Teach D. büyük ihtimal o yüzden gölgeliyorlar. Roger'a yaptıkları gibi.

Fazla zorlama arkadaşları, bir ara çok üzerlerine gittim, en çok ağırlığı o kaldırabiliyormuş güçten kasıt oymuş dediler :ehe:
Valla abi kahkha attım böyle bi cevap aldıysan :D
Vivrelerle falan OP tartışanlar=****

O derece yani bak kelimelerle anlatamam bile. En son bu bilgiler üzerinden ehehe xd diyenler mangadaki bilgilerden sonra hüüü'leye hüüü'leye geziniyordu forumda.
Vivre gerek yok ki :d en güçlü lakabı mangada geçiyor. Konuşulması bile saçmalık.

Ben de sana diyorum o güç o güç değil işte zaten. Teke tekte herkesi yener gibi düşünme. Güç diye kastettiği dünyayı yok etme gücü.
@RedTeroR la meyvayı çaldıran mangaka niye onu yazdırsın o zaman? Teach D. büyük ihtimal o yüzden gölgeliyorlar. Roger'a yaptıkları gibi.
Bahane bitmez ;)
Garp adam değil, Roger de demek ki adam değilmiş bak ben bu bahaneyi daha çok tutuyorum xD

Bahane bitmez ;)
Garp adam değil, Roger de demek ki adam değilmiş bak ben bu bahaneyi daha çok tutuyorum xD
Yav ne bahanesi mangada olmayan bir şey söylemedim. Adam akıllı geçen bilgilere değindim. Roger'i D. diye gölgelemediler mi? WB ön plana çıkardılar falan. Teach'e yapmayacakları ne malum?

Üye silindi 7459

Sarı ve ya altın renkdr haki olmadığı için olay kılıçda. Zoro enma'nın hakisini kullanıyor diyenlere büyük darbe oldu bu.
O değil de kimse dememiş , sanırım o kral haki efektini saldırıya ekleme animasyonu sarı olarak gösterilecek.
Güzel karar bence hoş durur sarı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık