Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

KK olmak güçle alakalı bir şey değil ki. Doğru ekibi topladıysan Luffy'nin yaptığı gibi KK olursun. O poneglifleri okutacak birini bulamadıktan sonra üçün birini KK olur Akainu. Luffy şimdi Big Mom seviye mi? Kaido seviye mi? Teach seviye mi? Shanks seviye mi? Hiçbirinin seviyesinde değil ama KK olmaya en yakın aday Luffy.
Dostum 2 seferdir Oda'nın dediklerini mantığına uymuyor diye yanlışlıyorsun. Bunlar saçmalık, Oda yazamıyorsun diyebilirsin ama gerçekleri değiştiremezsin. Adam demiş bir kere. Niye yazarın dediklerini kabul etmiyorsun?

Dostum 2 seferdir Oda'nın dediklerini mantığına uymuyor diye yanlışlıyorsun. Bunlar saçmalık, Oda yazamıyorsun diyebilirsin ama gerçekleri değiştiremezsin. Adam demiş bir kere. Niye yazarın dediklerini kabul etmiyorsun?
Ben sana diyorum ki KK olmak güçle alakalı bir şey değil adamın sözünden güç çıkarmışsın sen Luffy gücüyle mi KK'lığa hepsinden daha yakın hayır. Akainu hırslı biri kimse zayıf demiyor kendisine ama buradan Oda'nın sözünden ben Akainu'nun otoriter oluşu, mücadeleciliğini kast ettiğini düşündüm şahsen.

Ben sana diyorum ki KK olmak güçle alakalı bir şey değil adamın sözünden güç çıkarmışsın sen Luffy gücüyle mi KK'lığa hepsinden daha yakın hayır. Akainu hırslı biri kimse zayıf demiyor kendisine ama buradan Oda'nın sözünden ben Akainu'nun otoriter oluşu, mücadeleciliğini kast ettiğini düşündüm şahsen.
Oda'nın söylediği sözü Google Çeviri ile yazıyorum, benim yorumum yoktur:

Akainu baş karakter olursa o kadar güçlüdür ki ONE PIECE'ı bir yıl içinde bitirebilir.

Evet KK olmak sadece güç ile mümkün değildir ama Oda Akainu için gücünü överek KK olur demiş. Oda'nın sözünden otoriter olması vb. çok sonra çıkarılacak şey. Adam direkt GÜÇ diyor. Dediğim gibi Oda burada saçmalamış diyebilirsin ama sonuç bu. Kabul edip etmemen bir şeyi değiştirmez.

@Eustass Captain Kidd
Amiral gücünün Türk One Piece okuyucusu tarafından anlaşılacağı gün için seriye devam ediyoruz. :sapkali:

Oda'nın söylediği sözü Google Çeviri ile yazıyorum, benim yorumum yoktur:

Akainu baş karakter olursa o kadar güçlüdür ki ONE PIECE'ı bir yıl içinde bitirebilir.

Evet KK olmak sadece güç ile mümkün değildir ama Oda Akainu için gücünü överek KK olur demiş. Oda'nın sözünden otoriter olması vb. çok sonra çıkarılacak şey. Adam direkt GÜÇ diyor. Dediğim gibi Oda burada saçmalamış diyebilirsin ama sonuç bu. Kabul edip etmemen bir şeyi değiştirmez.

@Eustass Captain Kidd
Amiral gücünün Türk One Piece okuyucusu tarafından anlaşılacağı gün için seriye devam ediyoruz. :sapkali:
Bırak Akainu'yu Kaido'yu bile yenebilir lafını niye atmıyorsun :ehe:

Akainu 1 yılda KK olur sözü unutulduğu için uğraşıyoruz hep. Buradan KK Luffy'nin 1 yıl önceki hali = Amiral Akainu sözü çıkıyor. Konuştuğum Japonlar bana bu 1 yıl günümüze göre dedi. Seri 2025'te bitse 2024 Luffy Amiral Akainu ediyor. Haterlar o 1 yıl seri içinde dese bile o bile tamam. Millet şaka gibi Akainu aldırıyor Wano Luffy'ye.
Değil Akainu, mangaka Oda olduğu müddetçe ana karakter Allah olsa seri yine bir yılda bitmezdi.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık